Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 6d. 13:06

Saulius Stoma kreipsis į generalinį prokurorą dėl galimo teisių į privatų gyvenimą pažeidimo

Parlamentaras S.Stoma pripažino esąs „vienas aktyvesnių“ įstatymų kalvių vasarą, tačiau ne dėl savireklamos. Esą kol neužgriuvo posėdžiai, palanku apgalvoti ir siūlyti naujas idėjas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Parlamentaras Saulius Stoma

Seimo narys Saulius Stoma šiandien kreipsis į generalinį prokurorą, prašydamas atlikti tyrimą, ar nebuvo pažeistos jo, kaip tautos atstovo, teisės į privatų gyvenimą, kuris pagal Lietuvos įstatymus yra saugomas net ir esant viešam asmeniu.

„Prašysiu ištirti, kieno užsakymu ir organizavimu buvau neteisėtai sekamas, provokuojamas, buvo įrašinėjami pokalbiai ir slapta filmuojama absoliučiai privačiomis aplinkybėmis tuo metu, kai nevykdžiau jokios viešo pobūdžio veikos. Po to tendencingai sumontuota medžiaga, sudaranti šmeižikišką įspūdį, buvo išviešinta žiniasklaidoje, visų pirma šios savaitės LNK televizijos „KK2“ laidose“, – sako Seimo narys.

Parlamentaras ruošiasi kreiptis į teismą, todėl Generalinės prokuratūros tyrimas padėtų atskleisti tiesą ir visas susijusias aplinkybes. „Ši istorija liečia ne vien mano asmenį gyvenimą ir yra visuotinio dėmesio centre, todėl viešasis interesas reikalauja, kad būtų atliktas išsamus tyrimas. Visuomenė laukia aiškumo ir teisinių sprendimų, kurie iš dalies gali lemti tolesnę mūsų valstybės raidą“, – teigia S.Stoma.

Istorijos pradžią galite rasti čia

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min