Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį stiprinamas policijos pareigūnų patruliavimas

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienomis Lietuvos gyventojai aktyviai lankosi kapinėse, todėl padidėja transporto priemonių srautai ir eismas tampa intensyvesnis. Tokiomis dienomis suaktyvėja ir vagišiai, todėl žmonės privalo būti tam pasirengę.

Policijos departamentas, atsižvelgdamas į šias aplinkybes ir siekdamas, kad būtų užtikrinta viešoji tvarka, žmonių ir eismo saugumas, teisės pažeidimai, o taip pat siekdamas užkardyti galimas nusikalstamas veikas, visoms šalies policijos įstaigoms savaitgalį nurodė sustiprinti viešąjį ir neviešąjį (neuniformuotų) policijos pareigūnų patruliavimą. Policijos įstaigų vadovams nurodyta kreiptis į savivaldybių administracijas, kad šį savaitgalį miestų ir miestelių gatvėse, kituose mažai apšviestuose ruožuose, būtų įjungtas papildomas apšvietimas.

Policija prašo gyventojų sąmoningumo ir supratimo. Pasak policijos generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, gyventojai ilgesniam laikui išvykdami iš namų, turėtų nepamiršti pasirūpinti savo turto saugumu, įjungti apsaugos sistemos priemones. „Jei Jūsų bute neįrengta signalizacija, tiesiog paprašykite kaimyno prižiūrėti savo būstą ar garažą. Automobilyje nepalikite vertingų daiktų – rankinių, dokumentų, mobiliųjų telefonų, magnetolų ir pan. Taip pat atsiminkite elementariausias taisykles – išlipę iš automobilio tamsiu paros metu, apsirenkite šviesą atspindinčią liemenę, o eidami keliu – prisisekite atšvaitą ar pasišvieskite žibintuvėliu. Juk tai kainuoja žymiai mažiau nei Jūsų gyvybė“, – pataria S.Skvernelis. 

Didesnėmis pajėgomis dirbs ir kelių policijos pareigūnai. Spalio 30 – lapkričio 2 dienomis pareigūnai organizuos sustiprintą patruliavimą prie kapinių, reguliuos eismą prie įvažiavimų (išvažiavimų) į jas. Sustiprintas patruliavimas bus vykdomas ir magistraliniuose keliuose, ypač daug dėmesio skiriama pėstiesiems.

Policijos pareigūnai primena transporto priemonių vairuotojams, kad vykdami lankyti artimųjų kapų, neskubėtų, ir į tolimesnę kelionę išvyktų iš anksto. Svarbiausia, vairuotojams važiuoti neviršijant leistino greičio, praleisti pėsčiuosius, vykdyti kelio ženklų reikalavimus, policijos pareigūnų nurodymus. Be to, siekiant išvengti netikėtumų kelyje, siūloma iš anksto pasirūpinti savo transporto priemonės technine būkle.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min