Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: nuo šokių iki laipiojimų

sneekers2_www.myspace.comthesneekers.WEB
Nuotr. iš Myspace.com / sneekers2_www.myspace.comthesneekers.WEB
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį klaipėdiečiams siūlomas įvairiausių pramogų pasirinkimas: nuo šėlojimų naktiniuose klubuose iki laipiojimų kalvomis.

“Lithuania Underground” debiutas

Klaipėdos klubinėtojams penktadienį pristatomas debiutas jau vakar regėtas Kaune – “Lithuania Underground”. Techno, techno minimal, progressive, tech house – tokį miksą klube „CafeKubu“ pasiūlys Pulse DJ's ir deep house specialistas iš  Klaipėdos Serx.

Pulse DJ's – 2007 metais suburta komanda, kurią sudaro swepz (Giedrius Norvilas) ir gLx (Gintaras Liulė). Kaip teigė patys vaikinai, tada jie dar buvo tiesiog geros muzikos mėgėjai ir pradėjo savarankiškai mokytis grojimo meno. Iš pradžių eksperimentatoriai nelindo į „paviršinius vandenis“, tačiau šių metų vasarį nusprendė, kad jau pribrendo laikas siekti kažko daugiau.

Pulse DJ's pradėjo vakarėlių sesiją, pavadintą “Lithuania Underground”. Pradėta bendrauti su įvairiais klubais ir žmonėmis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. 

Už pulto šį kartą stovės: gLx & swepz (Pulse DJ's), Serx (HouseBox), Alex Coldberg, Valdas Halcyon ir John Neon (Northern Star).

Kada
– penktadienį nuo 21 val „CafeKubu“.

Kiek – įėjimas nemokamas.

Pažintis su laipiojimu

Klaipėdos kalnų sporto klubas organizuoja renginį „Laipiojimas visiems – ne tik stipriems". Jis vyks balandžio 30 dieną prie Klaipėdos atletikos maniežo. Nuo 16 val. visi norintys galės palipti dirbtinių uolų sienele, kuri įrengta prie maniežo. Taip pat bus puiki proga susipažinti su kalnų sportu ir uolų laipiojimu iš arčiau, nes bus paruošta kelionių nuotraukų ir alpinistinės įrangos parodos.

Nuo 19 val. svečiai galės startuoti greituminio laipiojimo varžybose, kurioms pasibaigus bus galima dar ir pratęsti lipimus.

Kada – penktadienį nuo 16 iki 21 val.

Kiek
– renginys nemokamas.

Atmosferą kaitins „The Sneekers“

Naktiniame klube „KIWI“ gegužės 1 d. atvyksta „The Sneekers“. Svečiams atmosferą padės kurti ir palaikys klubo rezidentai: Uncle Roll ir DruGys.

Duetas, kilęs Panevėžyje, pernai į naktinį gyvenimą įsiveržė su debiutiniu darbu „POP (You Got It)“, įrašytu kartu su „Freaks On Floor“ vokalistu Justu. Buvusioje Tauro gamykloje, pogrindžio festivalyje „Blitzkrieg”, “The Sneekers” pirmąsyk pasirodė gyvai.

Duetui dar tik vieneri metai, tačiau jie jau nėra naujokai muzikos pasaulyje. Kaip patys sako, žvilgtelėjus atgal, į praėjusius metus, dėl jų tikrai ne gėda.

Kada
– šeštadienį.

Kiek –  iki 23 val. atėjusiam šimtui žmonių – nemokamai, kitiems - 10 Lt. Su VIP kortele –  nemokamai visą naktį, su OMNI ID ir EŽIO VIZA 50% nuolaida.


 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min