Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 5d. 11:40

Savaitgalio kodas: vakarėliai su garsiais didžėjais ir maudynėmis

Vienas iš vakarėlio didžėjų – Martynas M.
myspace.com/martynasm nuotr. / Vienas iš vakarėlio didžėjų – Martynas M.

Uostamiestyje nusimato karštas šokių muzikos savaitgalis. Į Klaipėdą atvyks Lietuvos house muzikos dievu laikomas Marius Ivanoff, kitas svečias laukiamas iš D.Britanijos – didžėja Maxine Hardcastle. Taip pat klaipėdiečiams siūlomas vakarėlis su didžėjų komanda, baseinu, sauna ir biliardu.

Šokiai, baseinas, biliardas

Penktadienį didžėjų komanda kviečia klaipėdiečius ne tik pasiklausyti muzikos, pašokti, bet kartu ir pasimėgauti saunos, baseino malonumais ar pažaisti biliardą.

Viešbučio „Pajūrio vieškelis” mažojoje salėje vyks pirmoji renginių serijos „NIGHT COLOURS” dalis. Renginio organizatoriai – Klaipėdos DJ’ų komanda „Northern Star”, kurios nariai yra Valdas Halcyon, Alex Coldberg ir John Neon.

Klubinėje aplinkoje muzika keisis nuo deep house, progressive house, tech house iki techno. Kaip teigia organizatoriai, apsupta elektroninės šokių muzikos publika galės nemokamai atsigaivinti baseine, pabuvoti saunoje, sulošti biliardą ar tiesiog pasėdėti poilsio kambaryje.

Alex Coldberg, šiuo metu produktyviausias „Northern Star” komandos narys, DJ’us ir prodiuseris, muziką kuria kartu su Repton. Atlikėjai yra išleidę ne vieną kūrinį ar remiksą.

Pagrindinis nakties svečias Kauno didžėjus ir prodiuseris, atstovaujantis progressive house stilių, Martynas M (Organzza).

Kiti  už pulto stosiantys valarėlio dalyviai – perspektyvi didžėja iš Kauno S1mona (Free Agency), Valdas Halcyon, bei vienas techniškiausių DJ iš Šilutės 4Differ (MusicManiacs).

Kada – penktadienį durys atidaromos 22 val.

Kiek – 25 Lt.

Moteriškas triumfas

Penktadienį merginos kviečiamos į naują klubo „Dr.Who“ organizuojamą vakarėlių ciklą „Girl Power“.
Anot organizatorių, „Girl Power“ ženklu nuo šiol bus žymimi vakarėliai, kurių metu klubas laikinai priklausys tik damoms.

Merginų įnorius žada patenkinti ir DJ Driule XL bei „Gelbėtojų šou“ pajėgos.

Po vidurnakčio, į klubą bus įleidžiami ir vaikinai.

Šeštadienį ant „Dr.Who“ scenos užlips DJ Maxine Hardcastle. Organizatorių teigimu, iš Didžiosios Britanijos atvyksianti didžėja savo kūriniais bei vokaliniais sugebėjimais hipnotizuoja populiariausių pasaulio klubų šokių aikšteles. Vakarėlyje žadama rožinių įspūdžių ne tik moteriškajai publikos daliai, bet ir visiems, kurie neabejingi funky house bei electro skambesiui.

Kada – durys atidaromos penktadienį ir šeštadienį atidaromos 22.30 val.

Kiek – bilietų kaina 20 Lt, su klubo lojalumo kortelėmis „Gold“ ir „Platinum“ nemokamai, „Diamond“+1 nemokamai.

Svečiuosis šokių muzikos pradininkas

Naktiniame klube „Kiwi” šeštadienį pasirodys vadinamas Lietuvos šokių muzikos pionierius Marius Ivanoff.

Komandos „BeFree“ narys yra grojęs su garsiausiais didžėjais iš viso pasaulio.

Kritikams jis ya neatsiejama Lietuviškos šokių muzikos istorijos dalis, gerbėjai jį vadina Lietuvos house muzikos dievu, o pradedantys didžėjai jam ir tos kartos šokių muzikos pradininkams turi būti dėkingi už profesionalios klubinės kultūros atsiradimą Lietuvoje.

Organizatorių teigimu, jo kūrybai neabejingi tikri Lietuvos šokių muzikos žinovai, o į  uostamiestį atvyksta, kad primintų klubinėtojams tikrą lietuviškos šokių muzikos mokyklą.
Jam talkins didžėjai Manchini, Uncle Roll.

Kada – šeštadienį, durys atidaromos nuo 22 val.

Kiek – iki 23 val. įėjimas pirmam 100 lankytojų nemokamas, vėliau – 15 lt. Su  „Kiwi VIP” kortele įėjimas visą naktį nemokamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min