Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savanorystė kūrybinėse dirbtuvėse „Beepart“: nuo festivalio iki kino vakaro organizavimo

Kūrybinės dirbtuvės „Beepart“
facebook.com nuotrauka / Kūrybinės dirbtuvės „Beepart“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Vilniaus Pilaitės rajone įsikūrusios kūrybinės dirbtuvės „Beepart“ – tai vieta, apie kurią kalbant būtų sunku pasakyti, kokių veiklų ji nesiūlo. Čia organizuojami ir nemokami kino vakarai, mokoma siuvimo meno, rengiami mankštos ir jogos pratimai bei eksponuojamos parodos. Tikriausiai nenuostabu, kad dėl to ši „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ (JST) projekte dalyvaujanti įstaiga čia savanoriauti trokštantiems jaunuoliams gali pasiūlyti platų veiklų spektrą.

Atskleidžia meninius talentus

Kaip teigė „Beepart“ kūrybinėse dirbtuvėse savanoriaujanti Inga Jakimčikaitė, iš viso pagal JST projektą šią įstaigą jau buvo pasirinkusios keturios savanorės lietuvės.

„Savanoriai atlieka įvairias užduotis. Jie gali pasirinkti, kurioje srityje norėtų tobulėti, t.y. kokius įgūdžius – komunikacinius, rašymo ar kitus, tobulinti“, – pasakoja I.Jakimčikaitė.

Mergina tikina, kad „Beepart“ sudaro puikias galimybes jaunuolių meninių talentų atsiskleidimui.

Mergina tikina, kad „Beepart“ sudaro puikias galimybes jaunuolių meninių talentų atsiskleidimui.

Kūrybinėse dirbtuvėse yra nuolat eksponuojamos įvairios parodos, taip pat savanoriai gali dirbti ir su pačiais mažiausiais „Beepart“ lankytojais, jiems vesdami kūrybinius užsiėmimus.

„Savanoriai gali siūlyti idėjas ir projektus, o po to juos realizuoti – priemones ir pagalbą suteikia „Beepart“ komanda“, – savanorystei Pilaitėje įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėse gerų žodžių negailėjo mergina.

„Apie „Beepart“ sužinojau atsitiktinai, benaršydama internete ir ieškodama vietos, kur galėčiau savanoriauti. Mano vienas iš kriterijų buvo toks, kad organizacija būtų susijusi su menine veikla“, – paklausta, kokiu būdu sužinojo apie daugeliui vilniečių negirdėtą įstaigą pasakojo I.Jakimčikaitė ir priduria, kad „Beepart“ atitiko ne tik šį, bet ir kitus jos lūkesčius.

facebook.com nuotrauka/Kūrybinės dirbtuvės „Beepart“
facebook.com nuotrauka/Kūrybinės dirbtuvės „Beepart“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min