Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybė „apkarpys“ vadovų algas

R.Taraškevičius įpareigojo peržiūrėti savivaldybei priklausančių įmonių vadovų atlyginimus.
15min.lt/Egidijaus Jankausko nuotr. / R.Taraškevičius įpareigojo peržiūrėti savivaldybei priklausančių įmonių vadovų atlyginimus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Spaudžiant sunkmečiui prabilta apie ketinimus mažinti Klaipėdos savivaldybei priklausančių įmonių vadovų atlyginimus.

Šis sprendimas turėtų paliesti „Klaipėdos energijos“, „Klaipėdos vandens“, „Klaipėdos autobusų parko“, viešųjų įstaigų „Jūros šventė“, „Klaipėdos keleivinis transportas“ ir kitų bendrovių bei ligoninių vadovų atlyginimus.

Aš nekalbu apie paprastų darbuotojų, šaltkalvių, santechnikų ar kitų žmonių atlyginimus. Įpareigojau peržiūrėti vadovų atlyginimus, manau, yra rezervų juos mažinti. Sakė R.Taraškevičius.

Uostamiesčio meras Romantas Taraškevičius paprašė savivaldybės administracijos direktoriaus Aloyzo Každailevičiaus įpareigoti įvairių įmonių stebėtojų tarybose dirbančius atstovus peržiūrėti atlyginimus. „Aš nekalbu apie paprastų darbuotojų, šaltkalvių, santechnikų ar kitų žmonių atlyginimus. Įpareigojau peržiūrėti vadovų atlyginimus, manau, yra rezervų juos mažinti. Tai daryti verčia ne politiniai sprendimai, o bendra ekonominė situacija šalyje. Kiek sumažinti algas, spręs valdymo organai. Žinoma, tai nebus daroma drastiškai“, – sakė meras.

Turėtų sumažėti ir paties A.Každailevičiaus darbo užmokestis, kuris dar gauna iki 50 proc. algos dydžio siekiantį priedą. „Atlyginimo mažinti negalime, tačiau ketiname sumažinti priedą. Šis klausimas bus svarstomas taryboje“, – sakė R.Taraškevičius.

Seimo nariai siūlo mažinti atlyginimus ir didžiųjų miestų merams. Šiuo metu R.Taraškevičius atskaičius mokesčius gauna 4700 Lt algą. „Mero atlyginimas yra kone Seimo nario priemokos dydžio, jie kanceliarinėms išlaidoms gauna 3800 Lt. Būtų labai tikslinga, kad Seimo nariai, kurie teikia siūlymus mažinti merams algas, juos susimažintų ir sulygintų su merų atlyginimais. Galėtume palyginti ir darbo krūvius“, – replikavo Klaipėdos meras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min