TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybė: ligoninių sujungimas būtinas

Koncertą stebėjo ne tik medikai, bet ir KRKKL pacientai
A.Koroliovo nuotr. / Teigiama, kad sujungus ligonines darbo vietas išsaugotų tiek Kauno 2-osios, tiek KRKKL personalas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį svarstys klausimą dėl Kauno 2-osios klinikinės ligoninės prijungimo prie Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės (KRKKL). Teigiama, kad ši reorganizacija leis išsaugoti seniausią Kauno miesto ligoninę ir apsaugos abiejų ligoninių darbuotojus nuo atleidimo iš darbo. Pacientai ir toliau bus priimami ir gydomi tose pačiose ligoninėse, kaip ir iki šiol. Gydytojai taip pat dirbs tose pačiose darbo vietose.

Vyriausybė, vykdydama 2008 m. gruodžio 9 d. patvirtintą veiklos programą, numatė parengti sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizavimo trečiojo etapo programą. Programa buvo patvirtinta 2009 m. gruodžio 7 d. nutarimu. Įgyvendinus programą numatyta, kad vietoj Kauno 2-osios klinikinės ligoninės ir KRKKL turėtų atsirasti tik viena respublikinio lygmens Kauno miesto savivaldybei pavaldi ligoninė.

2009 metais Sveikatos apsaugos ministerija buvo sudariusi darbo grupę, kuri sprendė klausimą dėl Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės prijungimo prie Kauno medicinos universiteto klinikų. Savivaldybės administracijos atstovai taip pat dalyvavo šios darbo grupės posėdžiuose bei pasisakė prieš tokį sujungimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min