Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybė neperims Medicinos centro Kauno filialo

Su žiniasklaida, miesto vadovais ir savivaldybės darbuotojais susitikę kauniečių išrinkti Seimo nariai žadėjo dažniau teikti informaciją, kaip sekasi rūpintis Kauno projektais.
Kauno miesto savivaldybės/Sauliaus Didžiulio nuotr. / Kauno savivaldybės tarybos kolegijos nariai nusprendė neperimti savivaldybei Medicinos centro Kauno filialo steigėjo teisių ir pareigų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegija nepritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymui savivaldybei perimti Medicinos centro Kauno filialo steigėjo teises ir pareigas.

Analogišką VRM prašymą savivaldybė nagrinėjo 2005 metais, tačiau miesto taryba nesutiko perimti biudžetinės įstaigos Sveikatos priežiūros tarnybos prie VRM Kauno poliklinikos steigėjo teisių ir pareigų.

Savivaldybės sveikatos priežiūros specialistų teigimu, perėmus VRM valdomą biudžetinę įstaigą, iškiltų klausimas dėl jos finansavimo ir etatų mažinimo. Medicinos centro Kauno filialo biudžetas siekia 1,7 mln. litų, iš jų 976 tūkst. litų skiriama iš valstybės biudžeto už atliekamą pareigūnų sveikatos patikrinimą.

Jei šią įstaigą perimtų savivaldybė, prievolės atlikti pareigūnų sveikatos patikras neliktų. Taigi Kauno filialas netektų pusės savo pajamų. Be to, įstaigoje yra 52 etatai, perėmimo atveju darbuotojų skaičius turėtų sumažėti iki 8 etatų.

Socialinių reikalų departamento direktorius Gedimino Jankaus informavo, kad šiuo metu VRM kalbasi su Kauno klinikomis dėl Medicinos centro Kauno filialo perėmimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Savivaldybė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min