Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 28, 11:47

Savivaldybė periodiškai informuos apie nagrinėjamus socialinių išmokų prašymus

Nuo metų pradžios tris kartus išaugus vilniečių prašymų skirti socialines išmokas ir kompensacijas skaičiui ilgėja jų nagrinėjimo laikas. Kiekvieną pirmadienį savo interneto svetainėje ir socialinio tinklo paskyroje gyventojams Savivaldybė skelbs informaciją apie konkrečiu laiku pateiktų prašymų nagrinėjimą, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime spaudai.
Eurai
Eurai / 123RF.com nuotr.

„Padidėjęs prašymų srautas lemia vėlavimą. Kad gyventojai žinotų, kada tikėtis sprendimo, kiekvienos savaitės pradžioje informuosime, kuriuo laikotarpiu pateikti prašymai bus nagrinėjami”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių išmokų skyriaus vedėja Ieva Paberžienė.

Šią savaitę bus nagrinėjami prašymai, pateikti 2022-08-11–2022-08-14.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min