2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 01 03

Savivaldybė: šildymo sąskaitos vilniečiams už gruodį neturėtų būti didesnės nei 2010 metų gruodžio mėnesį

Vilniaus miesto savivaldybė, remdamasi bendrovės „Vilniaus energija“ pateiktais duomenimis, informuoja, kad šilumos gruodį pagaminta 33,3 procentais mažiau, todėl sąskaitos vilniečiams už gruodį neturėtų būti didesnės nei 2010 metų gruodžio mėnesį.
„Vilniaus energija“
„Vilniaus energija“ / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Savivaldybės išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad sąskaitoms už šildymą didžiausią įtaką daro per metus net 38 procentais pabrangusios dujos.

Gruodžio mėnesį šilumos kaina siekė 28,72 ct/kWh. Net 70 procentų bendroje sąskaitoje už šildymą sudaro per 2010 metus 38 procentais pabrangusios dujos.

Bendrovė „Vilniaus energija“ gruodį pagamino 352.672 MWh šilumos, kai tuo tarpu 2010 metų gruodį buvo pagaminta 528.667 MWh. Tai, kad bendrovė „Vilniaus energija“ pagamino trečdaliu mažiau šilumos nei 2010 metų gruodį, įtakos turėjo 34 procentais šiltesnis mėnuo.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat tęsia tyrimą dėl padidėjusių sąskaitų už lapkritį. Savo išvadas iki sausio 10 dienos turi pateikti vicemero Romo Adomavičiaus vadovaujama darbo grupė ir speciali nepriklausomų ekspertų komisija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min