Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybė skelbs naujus konkursus miesto gatvėms prižiūrėti

Kauno gatvės žiemą.
Laikraščio „15 minučių“/N.Bikulčiaus nuotr. / Kauno gatvės žiemą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį vykusiame Kauno miesto savivaldybės kolegijos posėdyje vyko diskusijos dėl miesto gatvių valymo žiemos sezonu.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis prašė kolegijos pritarimo miesto valomų ir barstomų gatvių ir kitų valomų plotų priežiūros paslaugų pirkimo konkursą skelbti visai Kauno miesto teritorijai.

„Prieš porą metų dėl gatvių priežiūros buvo sudarytos trys sutartys pagal seniūnijų teritorijas – dvi su bendrove „Kauno švara” ir viena su UAB „Kelių remonto grupė”. Tačiau jau netrukus paaiškėjo, kad labai sunku sukoordinuoti paslaugų kokybę, ypač žiemos metu, kai viena bendrovė valo gatves, o kita jas barsto. Gausiau pasnigus, gatvės nebūdavo laiku nuvalomos, kildavo kitos problemos. Mūsų nuomone, valyti ir barstyti gatves turėtų viena įmonė. Todėl reikia skelbti naują konkursą”, – savo patirtį išsakė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

„Sutinku su nuomone, kad gatves valyti ir barstyti turi viena bendrovė. Tačiau racionaliau būtų palikti esamą miesto teritorijos suskirstymą, kadangi abejoju, ar yra tokia bendrovė, kuri sugebėtų kokybiškai valyti visą miestą”, – sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Su miesto vadovo siūlymu ir naujo konkurso skelbimu sutiko visi kolegijos nariai. Jau artimiausiu metu bus skelbiamas viešasis konkursas, po kurio paaiškės, kas valys ir prižiūrės miesto gatves ir šaligatvius.

„Jeigu atsitiks taip, kad konkurso rezultatus kuris nors dalyvis apskųs ir nespėsime sudaryti naujų sutarčių iki šaltojo sezono pradžios, miestas neliks nevalytas, kadangi yra galimybė pratęsti šiuo metu galiojančias sutartis su anksčiau minėtomis bendrovėmis”, – patikino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas A.Pakalniškis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min