TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybei neįtiko nė vienas verslininkų pasiūlymas

Kauno savivaldybės koridorius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno savivaldybės koridorius
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės Viešųjų pirkimų komisija atmetė abu pasiūlymus, kurie buvo pateikti konkursui dėl naujojo savivaldybės pastato.

AB „Pramprojektas“ pasiūlymas buvo atmestas, nes pagal konkurso sąlygas reikalaujama, kad tiekėjas pateiktų žemės sklypo, kuriame bus statomas pastatas arba kuriame ketinama rekonstruoti pastatą, nuosavybės teisę arba valdymo ir naudojimo teisę patvirtinančius dokumentus, įrodančius, kad jis turi nuosavybės ar nuomos teises (ar kitas valdymo teises) į minėtą žemės sklypą. AB „Pramprojekto“ pasiūlyme pateikti dokumentai nepatvirtino nei nuomos, nei nuosavybės teisių į žemės sklypą, esantį K.Donelaičio g. 60.

Kadangi nei pats žemės sklypas, nei teisės į jį nėra įregistruoti Viešajame registre, žemės sklypas apskritai nėra suformuotas. Subjektui, neturinčiam suformuoto žemės sklypo, teisės aktai nesuteikia teisių ir galimybių atlikti pastato statybos ar rekonstravimo darbų, kuriuos įsigyti siekė savivaldybė.

UAB „Kauno arka“ pasiūlymas buvo atmestas, nes pasirodė per brangus, savivaldybei buvo nepriimtinas 1 kv.m nuomos mokestis.

Kauno miesto savivaldybės taryba pernai liepos mėnesį nusprendė, kad 1 kv.m nuomos kaina negali viršyti 25 Lt per mėnesį (be PVM). Bendrovės „Kauno arka“ pasiūlytas 1 kv.m nuomos mokestis už mėnesį yra 47,83 Lt (be PVM).

Nors dar nėra oficialiai patvirtinta, savivaldybės vadovai linkę manyti, kad teks skelbti naują konkursą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min