Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 9d. 11:58

Savivaldybėje stringa informacija

Klaipėdos „Varpo" gimnazija
Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr. / Klaipėdos „Varpo" gimnazija

„Varpo“ gimnazijos direktoriui Valerijui Kuzliakinui teko belstis pas merą Vytautą Grubliauską, kad sužinotų, ar mokykla bus remontuojama.

Anot direktoriaus, gimnazijos remontas buvo suplanuotas dar praėjusiais metais. Tačiau dėl įvairių priežasčių jis nusikėlė. V.Kuzliakinui vėl pradėjus domėtis, ar remontas bus – niekas negalėjo suteikti informacijos. Buvo paskaičiuota, kad suremontuoti pastatą reikia maždaug 3 mln. Lt.

„Varpo“ gimnazija, esanti Budelkiemio gatvėje, neremontuota jau dvi dešimtis metų. Joje dar tebėra seni mediniai langų rėmai. Remonto prašosi ir H.Zudermano gimnazija. Čia taip pat vėjas košia pro medinius langus.

V.Kuzliakinas pradėjo domėtis, ar šią vasarą bus pradėtas remontas ar ne. Valdininkai informavo, kad konkurso laimėtojai atsisakė vykdyti darbus ir pasitraukė. Tą patį padarė ir antros vietos laimėtojas. Gimnazijos direktorius ėmė prašyti, kad bent jau langai būtų sutvarkyti ir pakeisti. 

Tačiau, pasak mero, ir tam reikėtų skelbti konkursą.

Švietimo skyriaus specialistės tikino nežinančios, kokia konkurso lemtis. Esą apie tai niekas nesuteikia informacijos. „Anksčiau už švietimo įstaigų remontus buvome atsakingi mes, todėl žinodavome visų konkursų eigą“, – teigė skyriaus vadovė Laima Pryžgintienė.

Tačiau į pasitarimą pakviesta Projektų skyriaus vadovė Elona Jurkevičienė patikino, kad jau pasirašyta sutartis su rangovais – kompanija, konkurse užėmusia trečią vietą. Esą netrukus bus gautas ir statybos leidimas.

Kodėl apie tai nebuvo informuota mokykla – niekas negalėjo pasakyti. „Komunikacija negali strigti – Švietimo skyrius turi būti informuotas apie projektus, susijusius su mokyklom ir darželiais“, – tikino V.Grubliauskas.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min