Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybės tvarkdariams talkins savigynos specialistai

Kauno savivaldybėje šiuo metu vyksta tyrimas dėl kai kurių valdininkų veiksmų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kauno savivaldybė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno lietuviškosios savigynos asociacijos nariai pasiryžo talkinti Savivaldybės įkurtam Viešosios tvarkos poskyriui.

Asociacijos nariai kreipėsi į Kauno miesto merą Andrių Kupčinską siūlydami savo pilietinę pagalbą prižiūrint tvarką mieste. „Asociacijos nariai yra veiklūs ir aktyviai sportuojantys kauniečiai, norintys prisidėti prie saugumo ir tvarkos gimtajame mieste palaikymo", – rašoma pasiūlyme. Asociacija siūlo Savivaldybei parengti bendradarbiavimo susitarimą, kuris numatytų galimybes Asociacijos nariams aktyviai ir visuomeniniais pagrindais talkinti Viešosios tvarkos poskyrio darbuotojams.

Savivaldybės Viešosios tvarkos poskyris pradėjo savo veiklą šių metų kovą. Poskyris atlieka prevencijos ir kontrolės funkcijas: dalyvauja kontroliuojant Savivaldybės teisės aktų, reglamentuojančių viešąją tvarką, vykdymą, prižiūri tvarką masinių renginių metu, operatyviai reaguoja į gautus gyventojų skundus, renka ir perduoda informaciją atitinkamoms tarnyboms.

Siekdami užtikrinti gyventojų saugumą poskyrio darbuotojai kartu su policijos pareigūnais prižiūrėjo tvarką ir šiųmetinių Kauno miesto dienų renginių metu.

Per mėnesį Viešosios tvarkos poskyrio darbuotojai užfiksavo keletą viešosios tvarkos pažeidimų, surašė 4 administracinės teisės pažeidimų protokolus, už išorinės reklamos, gyvūnų laikymo ir švaros taisyklių pažeidimus.

Kol kas poskyryje dirba 4 žmonės. Nuo birželio 1-osios poskyriui tapus Viešosios tvarkos tarnyba, darbuotojų gretas papildys dar keli tvarkdariai.

Poskyrio darbuotojai kasdien sulaukia gyventojų pranešimų apie tvarkos pažeidimus mieste.

Gyventojai, kurie nori pateikti savo skundą, pranešti apie įvykdytus pažeidimus, gali skambinti tel. 20 71 67 nuo 8 iki 17 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min