Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybių internetinės svetainės neatitinka reikalavimų

Klaipėdos miesto savivaldybės tinklalapis nesikeičia jau kelerius metus.
15min.lt nuotr. / Klaipėdos miesto savivaldybės tinklalapis nesikeičia jau kelerius metus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyriausybės atstovo tarnyba patikrino, kaip Savivaldybės vykdo Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymo nuostatas, susijusias su internetinių svetainių tvarkymu.

Nustatyta, kad Savivaldybės neteikia internetinėse svetainėse informacijos apie Seimo kontrolierių pažymas dėl įstaigoje atliktų skundų tyrimų; įstaigos atžvilgiu priimtus valstybės kontrolieriaus sprendimus pagal valstybinio audito ataskaitas; teismų sprendimus dėl įstaigoje nustatytų teisės aktų pažeidimų; įstaigoje nustatytus šiurkščius tarnybinius nusižengimus ir už juos paskirtas tarnybines nuobaudas.

Be to nustatyta, kad kai kurios savivaldybės neskelbia informacijos apie biudžeto suvestines.

Skiltyje „Biudžeto suvestinė“ turi būti pateikta informaciją apie paskirtų biudžeto asignavimų faktinį panaudojimą, konkrečiai ir išsamiai nurodant bendrą asignavimų įstaigos programoms įgyvendinti sumą, kiek paskirtų biudžeto asignavimų tą ketvirtį buvo panaudota darbo užmokesčiui, socialinio draudimo įmokoms, kitoms išmokoms, konkrečios programos priemonėms įgyvendinti, reprezentacinėms ir kitoms išlaidoms. Informacija turi būti skelbiama kas ketvirtį, ne vėliau kaip iki kito mėnesio 10 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min