Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybių tarybų rinkimuose konservatorių štabo vairas patikėtas Rasai Juknevičienei

Rasa Juknevičienė
BFL nuotr. / Rasa Juknevičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune, „Žalgirio“ arenoje šeštadienį posėdžiaujanti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba patvirtino savivaldybių tarybų rinkimų štabo sudėtį ir paskyrė jam vadovauti Seimo narę Rasą Juknevičienę.

„Atvirai pasakysiu, kad nesu labai sužavėta šituo pasiūlymu ir nelabai man patiko tas siūlomas darbas, tačiau, kaip ir jūs visi, esu pareigos žmogus, todėl darysiu viską, kad tie rinkimai būtų kaip galima sėkmingesni“, – kalbėjo R.Juknevičienė.

Ji pajuokavo, kad tikisi likti konservatorių partijoje ir po rinkimų. „Tikiuosi, neišmesite manęs, jei nepasirodysime labai sėkmingai“, – juokėsi R.Juknevičienė.

Ji mano, kad TS-LKD sėkmė priklausys nuo kiekvieno skyriaus veiklos.

Štabos nariais tapo Jurgis Razma, Valentinas Stundys, Arvydas Anušauskas, Dainius Kreivys, Andrius Vyšniauskas, Kazys Starkevičius, Donatas Jankauskas, Monika Navickienė, Jonas Survila ir Paulius Saudargas.

Taip pat sudaryta štabo patarėjų grupė, kuriai priklauso 16 konservatorių.

Savivaldos rinkimai vyks kitų metų vasarį arba kovą.

Tarybos posėdyje konservatoriai taip pat aptarė politinę šalies situaciją, pasirengimą savivaldybių tarybų rinkimams, nutarė peržiūrėti kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašų lyderius, kurie galėtų būti kandidatais tiesioginiuose mero rinkimuose.

Tarp suvažiavimų TS-LKD taryba yra aukščiausias TS-LKD valdymo organas. Taryba vadovauja TS-LKD veiklai ir atsako už suvažiavimų nutarimų įgyvendinimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min