Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimą rudens sesijoje pasieks per 100 įstatymų projektų iš Vyriausybės

Dokumentai
BFL nuotr. / Dokumentai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vyriausybė Seimo rudens sesijai teiks 105 pagrindinius įstatymų projektus, iš kurių daugiausia bus teikiama energetikos ir transporto, ekonomikos skatinimo srityse, taip pat valstybės valdymo modernizavimo, kovos su korupcija bei Saulėlydžio komisijos siūlymams įgyvendinti.

Tarp svarbiausių rudens sesijos darbų bus kitų metų biudžeto tvirtinimas, rašoma Vyriausybės pranešime spaudai.

Pasak pranešimo, energetikos ir transporto srityse projektai susiję su atominės elektrinės statyba, elektros ir dujų tinklų atskyrimu. Nemažai įstatymų projektų skirta ekonomikai skatinti ir kovai su korupcija.

Ekonomikos skatinimui parengtas visas priemonių paketas, kuriuo siekiama supaprastinti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procesą, supaprastinti reikalavimus viešųjų pirkimų skelbimui, sumažinti administracinę naštą įmonėms, įtvirtinti fizinio asmens bankrotą reglamentuojančias teisines normas, suaktyvinti daugiabučių namų modernizavimo programą.

Rudens sesijai taip pat teikiami Saulėlydžio komisijos siūlymai dėl atskirų institucijų statuso pakeitimo ar reorganizavimo, funkcijų išgryninimo, didesnio viešųjų įstaigų veiklos skaidrumo, turto valdymo administracinės sistemos pertvarkymo įgyvendinti. Valstybės valdymo modernizavimo, kovos su korupcija srityse siekiama supaprastinti didžiausio leistino valstybės tarnautojų ir darbuotojų pareigybių skaičiaus tvirtinimo procesą, skaidrinti valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo ir privatizavimo procesą, kompleksiškai tobulinti teisėkūros procesą ir kita.

Vyriausybė Seimui teiks ir socialinės srities, finansinės konsolidacijos, narystės Europos Sąjungoje teisės aktų projektus. Po keletą klausimų teikiama tarptautinių santykių, valstybės gynybos, taip pat e–demokratijos stiprinimo bei apskričių reformos srityse.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min