Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2014 04 10

Seimas patvirtino A.Skardžiaus komisijos išvadas

Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė nutarimą, kuriuo pritarė Laikinosios tyrimo komisijos dėl 2007 metų Nacionalinėje energetikos strategijoje suformuluotų siekių įgyvendinimo rezultatų įvertinimo ir situacijos energetikos sektoriuje išsiaiškinimo išvadai ir pripažinta, kad komisija savo darbą baigė.
Seime
Seime / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nutarimas priimtas už balsavus 70, prieš – 25, susilaikius 5 Seimo nariams. Kartu, 64 parlamentarų balsavus už, 14 – prieš ir 12 susilaikius, priimtas Protokolinis nutarimas, kuriuo Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad laikinosios tyrimo komisijos išvadoje įvairioms institucijoms pateikiami siūlymai tobulinti jų veiklą ir teisės aktus, nutaria komisijos išvadoje pateiktų siūlymų įgyvendinimo kontrolę pavesti Seimo Ekonomikos komitetui, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui ir Energetikos komisijai.

Ketvirtadienį pranešta, kad dėl parlamentaro Artūro Skardžiaus veiksmų į Generalinę prokuratūrą kreipėsi Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius. Jis laikinosios komisijos pirmininką kaltino siekiant diskredituoti strateginius Lietuvos energetinius projektus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius