Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 26d. 10:00

Seimas – tarsi kelionių agentūra

Emanuelis Zingeris
„Scanpix“ nuotr. / Emanuelis Zingeris

Nors naujasis Seimas gyvuoja dar tik devynis mėnesius, Seimo narių komandiruočių skaičius jau pasiekė 220, rašo dienraštis „Vilniaus diena“.

Neabejotinas komandiruočių lyderis – konservatorius Emanuelis Zingeris, kuris per devynis mėnesius jau trylika kartų važiavo į komandiruotes už valstybės pinigus, rašoma „Vilniaus dienoje“. Parlamentaras buvo Strasbūre, Prahoje, Tel Avive, Paryžiuje, Berlyne, Liublianoje, Londone. Pavyzdžiui, kovą E.Zingeris užsienyje prabuvo ilgiau nei Lietuvoje. Atmetus savaitgalius ir šventines dienas E.Zingeriui darbui Seime teliko septynios dienos. Beje, į komandiruotes E.Zingeris dažniausiai vyksta vienas.

Keliauti linkęs ir konservatorius Egidijus Vareikis. Jis per aštuonis mėnesius išnaudojo jau vienuolika komandiruočių.

Beje, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Audronius Ažubalis komandiruotėse buvo „tik“ dešimt kartų.

Kai kurie parlamentarai vyksta ir į itin egzotiškus kraštus. Pavyzdžiui, Dalia Teišerskytė už valstybės lėšas buvo išvykusi į Etiopiją. Tiesa, parlamentarė skundėsi, kad egzotiškoje šalyje nespėjo lakstyti iš renginio į renginį, o nevykti į šią komandiruotę tiesiog negalėjo. D.Teišerskytė pridūrė, kad ši komandiruotė valstybei kainavo mažiau nei nuolatinių Seimo keliauninkų skraidymas iš vienos šalies į kitą.

Dėl teisybės reikėtų pastebėti, kad šis Seimas keliauja ne taip uoliai kaip kitos kadencijos. Praėjusios kadencijos parlamentarai per pirmus devynis darbo Seime mėnesius išnaudojo daugiau kaip 500 komandiruočių. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min