Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 5d. 14:06

Seimas – vieta bičiulių susitikimui

Arūnas Valinskas ir Audrius Siaurusevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Arūnas Valinskas ir Audrius Siaurusevičius

„Nieko neprašiau ir man niekas nieko nežadėjo“, – taip po susitikimo su Seimo pirmininku Arūnu Valinsku kalbėjo LRT vadovas Audrius Siaurusevičius.

Po susitikimo A.Siaurusevičius sakė, kad nors tai formalus susitikimas, jis vyko neformaliai – esą A.Valinskui einant naujas pareigas jiems tiesiog nebėra laiko dažniau pasimatyti.

A.Siaurusevičius Seimo pirmininkui skundėsi, kad biudžeto mažinimas atsiliepė nacionalinio transliuotojo darbui – esą tris televizijos kanalus ir tris radijo stotis bei internetinį naujienų žiniatinklį turinti LRT krizės laikotarpiu kenčia dvigubai, tiek dėl pajamų iš reklamos sumažėjimo, tiek ir dėl sumažintų biudžeto asignavimų. „Buvo mažinama laidų, šiaip visokių dalykų. Taupymo planas gana griežtas ir duoda efektą, bet ne tokį, kokio galbūt norėtume. Kol kas pavyksta apsaugoti žmones – šiek tiek atleidome, bet tai nebuvo masinis atleidimas“, – žurnalistams pasakojo LRT generalinis direktorius.

Per susitikimą taip pat sutarta dėl tiesioginės svarbiausių ESBO Parlamentinės Asamblėjos sesijos, vyksiančios Lietuvoje liepos pradžioje, posėdžių transliacijos per Lietuvos televiziją. Esą tai reikšmingas įvykis, kurį privalu parodyti Lietuvos gyventojams.

Tačiau, pasak A.Siaurusevičiaus, susitikę du televizijos pasauliui artimi asmenys daugiausia kalbėjo asmeniniais klausimais. „A.Valinskas savo televizijos karjerą pradėjo Lietuvos televizijoje, o su buvusiais darbuotojais visada įdomu pasikalbėti. Tuo labiau kad mūsų buvę mūsų darbuotojai yra labai gerbiami, veikia senjorų klubas – aišku, A.Valinskas dar per jaunas jam, bet vis tiek nuolat domimės, ką veikia mūsų buvę darbuotojai“, – kalbėjo LRT vadovas.

Buvę kolegos daugiausia laiko prašnekėjo apie prieš savaitę Nidoje atidengtą Vytauto Kernagio paminklą – iškilmėse A.Siaurusevičius dalyvauti negalėjo, todėl klausėsi ten buvusio A.Valinsko pasakojimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min