Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seime – diskusijos apie Mikę Pūkuotuką ir Karlsoną

Mikė Pūkuotukas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mikė Pūkuotukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seime ketvirtadienį vykusioje Vyriausybės valandoje parlamentaras Kęstutis Glaveckas ir finansų ministrė Ingrida Šimonytė diskutavo, kas mėgo medų ir uogienę – Mikė Pūkuotukas ar Karlsonas.

Liberalų sąjūdžio narys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas K.Glaveckas Karlsoną paminėjo klausdamas ministrės, ar ateityje numatoma siekti politinio susitarimo tarp visų partijų dėl biudžeto rodiklių patvirtinimo. Jis ironizavo, jog tauta yra kaip Karlsonas, kuris, paklaustas, ko užtepti ant duonos – medaus ar uogienės, prašydavo užtepti abiejų.

I.Šimonytė parlamentarą patikslino, kad medų ir uogienę mėgo Mikė Pūkuotukas: „Pirmiausia, jei mano atmintis neklysta, taip sakė Mikė Pūkuotukas, o ne Karlsonas ant stogo.“

Netrukus ministrė surimtėjo. „Kaip finansų ministrei, man tenka apgailestauti ir tai labai apsunkina mano darbą, kad žmonių galvose buvo suformuota nuomonė, jog galimas ir mokesčių mažinimas, ir išmokų didinimas vienu metu, – sakė I.Šimonytė. – Aš manau, kad tikrai toks politinis susitarimas yra būtinas ir pageidautina, kad tai būtų maksimaliai plataus spektro politinių jėgų sutarimas. <...> Ateityje mums konsolidavimo priemonių reikės šiek tiek mažiau, tačiau jų vis tiek reikės.“

Primename, kad A.A.Milne'o ir E.H.Shepardo knygos „Pūkuotuko pasaulis“ 8-ame skyriuje rašoma, kaip „tą rytą kukliai pusryčiaudamas (truputis uogienės, užteptos ant vieno ar dviejų medaus korių), Pūkuotukas staiga sugalvojo naują dainelę“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min