Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seime minima Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Seimas
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Seimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 11 d., Seimas surengė iškilmingą posėdį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Prezidiumo pirmininko generolo Jono Žemaičio 100-osios gimimo metinėms paminėti.

Iškilmingame posėdyje dalyvauja: Jo Ekscelencija Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir kiti Vyriausybės nariai, Prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkas Vytautas Landsbergis, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo deputatai – Nepriklausomybės Akto signatarai, atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės nariai, kiti garbingi svečiai.

Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas, sakydamas kalbą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, akcentavo dialogo būtinumą, įstatymų taikymą be išimčių, visuomenės pasitikėjimą ir pilietiškumo skatinimą. „Būtinas nuoseklus valdžios institucijų ir pilietinių organizacijų dialogas, labiau įtraukiant jas į šalies problemas. Mes privalome kalbėti su žmonėmis, visuomenės atstovais, savo politiniais oponentais, privalome aiškinti kiekvieną savo žengiamą žingsnį, kiekvieną priimtą sprendimą. Svarbiausia, kad visuomenė suprastų tų priimamų, kad ir nepopuliarių, sprendimų būtinumą ir geranoriškumą“, – kalbėjo Seimo vadovas. Taip pat jis pabrėžė, kad pilietiškumo skatinimas turi tapti mūsų visų tikslu, nes jo nebuvimas sunaikina bendruomeninį solidarumą: auga nusikalstamumo lygis, irsta šeimos, nuo to kenčia vaikai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kovo 11-oji
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min