Priesaiką priėmė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė. Prisiekęs Konstitucinio Teismo teisėjas pasirašė vardinį priesaikos lapą, kuris bus saugomas Seimo kanceliarijoje.
Seimas Vytą Milių Konstitucinio Teismo teisėju paskyrė gruodžio 10 d. V.Milius pakeis buvusį Konstitucinio Teismo teisėją Egidijų Bieliūną, kurio įgaliojimai nutrūko anksčiau laiko, paskyrus jį Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėju.
Konstitucinio Teismo teisėjo pareigas V. Milius pradės eiti nuo rytojaus, gruodžio 18 d. Konstitucinį Teismą sudaro 9 teisėjai, skiriami devyneriems metams ir tik vienai kadencijai. Konstitucijoje nustatyta, kad Konstitucinio Teismo teisėjais gali būti skiriami nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys aukštąjį teisinį išsilavinimą ir ne mažesnį kaip 10 metų teisinio ar mokslinio pedagoginio darbo pagal teisininko specialybę stažą.
