Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seime šeimininkaus jaunieji „parlamentarai“

Seime pristatoma Vyriausybės programa
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Seimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 17–19 d. Seime vyks tarptautinio projekto „Mokomasis Europos parlamentas“ (MEP) renginiai.

Tarptautinis projektas „Mokomasis Europos parlamentas“ (MEP) Lietuvoje pradėtas 2003 metais, Europos Sąjungos šalyse vykdomas nuo 1994 metų.

Projekto tikslas – plėsti Lietuvos jaunimo žinias apie Europos Sąjungą, integracijos procesus, ugdyti jaunuolių savimonę ne tik kaip Lietuvos, bet ir kaip visaverčių Europos piliečių – išmanančių, iniciatyvių, bendradarbiaujančių ir darančių įtaką Europos gyvenimui.

Kasmet rugsėjo – gruodžio mėnesiais Lietuvoje rengiamos keturios arba penkios regioninės MEP sesijos Lietuvos apskrityse.

Jaunuoliai diskutuoja aktualiais Lietuvai ir Europos Sąjungai politikos klausimais, numatytais Europos Parlamento darbotvarkėje. Geriausi regioninių sesijų dalyviai yra kviečiami į nacionalinę MEP sesiją.

Labiausiai šiose sesijose pasižymėję jaunuoliai kviečiami atstovauti Lietuvai tarptautinėse MEP sesijose, kurios jau vyko Hagoje, Kopenhagoje, Liublianoje, Sofijoje, Taline, Madride ir kitur.

Seimo Europos reikalų komitetas 2012 m. rugsėjo 20 d. posėdyje pritarė, kad 2013 metų tarptautinė MEP sesija vyktų Vilniuje, Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min