Iniciatorių teigimu, tokių Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisų reikia dėl pastaraisiais metais šalies miestuose išaugusio minėtų transporto priemonių naudojimo.
„Kartu daugėja šių priemonių vairuotojų daromų Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų – važiavimo šaligatviais ir pėsčiųjų takais, viršijant leistiną greitį, keliant pavojų pėstiesiems, vežant keleivius“, – rašoma aiškinamajame rašte.
Teigiama, kad priėmus įstatymo pataisas padidės eismo priežiūros aprėptis miestuose, sumažės neužfiksuotų pažeidimų, pagerės pėsčiųjų bei kitų pažeidžiamų eismo dalyvių saugumas.
Šiuo metu minėtas transporto priemones tikrinti gali policijos, Karo policijos, muitinės, Lietuvos transporto saugos administracijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai.
Savivaldybių darbuotojai atlieka tik eismo organizavimo, infrastruktūros priežiūros ir švietimo funkcijas, jie neturi teisės stabdyti eismo dalyvių ar surašyti administracinių nusižengimų protokolų.
Siūloma, kad pakeitimai įsigaliotų šių metų lapkritį.
Dar praėjusių metų birželį Vilniaus meras Valdas Benkunskas teigė besikreipęs į Seimą, prašydamas, jog savivaldybės viešosios tvarkos pareigūnai turėtų teisę matuoti paspirtukų ir panašių transporto priemonių greitį, žiūrėti, ar laikomasi Kelių eismo taisyklių.
Lapkritį apie siekį pasiūlyti teisinius pakeitimus, suteikiančius daugiau galių savivaldybėms prižiūrėti paspirtukų ir panašių priemonių eismą, BNS buvo užsiminęs socialdemokratas, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas.
