Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo Antikorupcijos komisija dėl Kęstučio Jucevičiaus į posėdį kviečia vidaus reikalų ministrą Artūrą Melianą

Artūras Melianas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Artūras Melianas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis į balandžio 18 d. komisijos posėdį kviečia vidaus reikalų ministrą A. Melianą dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (toliau – FNTT) direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus.

Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai 2012 m. balandžio 17 d. priėmus sprendimą, kad K. Jucevičius, laikinai eidamas FNTT direktoriaus pareigas pasirašydamas Specialiųjų tyrimų tarnybai skirtą raštą, kuriame nurodoma, jog FNTT neturi informacijos dėl jo paties nepatikimumo, nevykdė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 3 straipsnio 2 punkte nustatyto reikalavimo elgtis taip, kad nekiltų abejonių, jog yra interesų konfliktas, ir tokiais veiksmais pažeidė šio įstatymo 11 straipsnio 1 ir 2 dalies nuostatas.

Atsižvelgiant į Seimo Antikorupcijos komisijos išvadose pateiktus duomenis bei Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nustatytus įstatymo pažeidimus tikimasi, kad K. Jucevičius įvertins esamą situaciją ir gerbdamas įstatymus priims sprendimą atsistatydinti iš užimamų pareigų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min