Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 18:08

Seimo etikos sargai kreipiasi į policiją dėl kolegės Donaldos Meiželytės elgesio

Donalda Meiželytė
LNK nuotr. / Donalda Meiželytė
Seimo Etikos ir procedūrų komisija prašo policijos pagalbos dėl parlamentarės, tos pačios komisijos narės Donaldos Meiželytės elgesio melagingo pareigūnų iškvietimo istorijoje. Gavus duomenis iš policijos, bus sprendžiama, ar pradėti politikės veiklos vertinimą.

Tokių veiksmų etikos sargai imasi po delfi.lt publikacijos apie incidentą, kuomet D.Meiželytės draugas Andrejus Kaluginas iškvietė policiją dėl tariamo žmonos triukšmavimo bei smurto. Anot pareigūnų, A.Kaluginas ir D.Meiželyte prisistačiusi buto Vilniaus Lazdynų mikrorajone šeimininkė taip teigė tikrinantys, kaip policija reaguoja į pranešimus apie smurtą.

Komisariate A.Kaluginui nustatytas sunkus girtumas (2,77 promilės), D.Meiželyte prisistačiusi namų šeimininkė, anot policijos informacijos, taip pat buvo „akivaizdžiai neblaivi“.

Kaip delfi.lt teigė Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas, dėl šio pranešimo kreiptasi į policiją, pareigūnų prašoma suteikti daugiau duomenų.

„Pagal tą informaciją, ką mes dabar matome žiniasklaidoje, turime surinkti visus duomenis: ar tai tikrai buvo, koks jos vaidmuo ten buvo, ką jinai sakė, ką jinai darė, ar jinai galėjo, sakysime, sulaikyti tą savo draugą nuo šito veiksmo“, – vardijo A. Salamakinas.

Surinkus visą reikiamą informaciją, etikos sargai spręs, ar vertinti D. Meiželytės elgesį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min