03 13

V.Čmilytė-Nielsen: liberalai nedalyvaus, jei ką nors siūlys R.Žemaitaitis

Opozicinių liberalų lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad frakcijoje sutarta nedalyvauti jokiuose valdančiajai koalicijai priklausančios „Nemuno aušros“ pirmininko Remigijaus Žemaitaičio teikiamų projektų balsavimuose.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
 Viktorija Čmilytė-Nielsen
Viktorija Čmilytė-Nielsen / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

Taip ji kalbėjo paklausta, ar palaikys ketvirtadienį Seimo posėdyje teikiamą politiko siūlymą Valstybės kontrolei būtų pavesti atlikti Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) auditą.

„Frakcijoje esame nutarę, kad Remigijaus Žemaitaičio teikiamų projektų, balsavimuose dėl jų, nedalyvausime, nes manome, kad šis asmuo, pripažintas sulaužęs Konstituciją, sulaužęs priesaiką, jo pasiūlymai neturėtų būti svarstomi ir jis į tribūną neturėtų eiti“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė V.Čmilytė-Nielsen.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Artėja LEA kvietimas įsigyti naujus šilumos siurblius su kompensacija
Reklama
„BITmarkets“ parodoje „Next Block Expo“ laimėjo apdovanojimą už geriausią klientų aptarnavimą
Reklama
Verslo civilinė atsakomybė: kokių sričių įmonės ją patiria dažniausiai ir kodėl?
Reklama
Amžėjimas nėra nuosprendis: kas gali padėti išlaikyti energiją ir jaunystę?