15min be reklamos
2017 01 04, 10:59

Seimo nariams – „Litexpo“ svečio kortelės

Keliasdešimt Seimo narių savo pašto dėžutėse šiemet rado svečio korteles į visas „Litexpo“ rūmuose sostinėje rengiamas parodas.
14-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė sulaukė daug lankytojų
„Litexpo“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, Svečio korteles gavo Seimo pirmininkas ir jo pavaduotojai, Seimo komitetų vadovai, taip pat Vyriausybės nariai.

„Normalu, kai įmonės kvietimus siunčia savo verslo partneriams, su kuriais yra tam tikri ryšiai ir dėl to tokios dovanos versle yra įprastos. Bet nė vienas Seimo komiteto pirmininkas nėra „Litexpo“ verslo partneris, todėl tai yra ne kas kita kaip bandymas įsiteikti“, – sakė tokį kvietimą gavusi Audito komitetui vadovaujanti Ingrida Šimonytė.

Ji teigė, kad šios dovanos bus įvertintos komitetui svarstant valstybės įmonių veiklą.

„Litexpo“ centrui vadovaujantis Mindaugas Rutkauskas teigė, kad lankyti renginius yra neatsiejama parlamentarų veiklos dalis. Pasak jo, Seimo nariai kviečiami ne kaip privatūs, o kaip svarbias pareigas valstybėje einantys asmenys, todėl tai nėra joks jų pamaloninimas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min