Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neliečiamybės netekusio Seimo nario Rimo Antano Ručio sveikatos būklė sunki

Antanas Ručys ir Aušra Ručienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Antanas Ručys ir Aušra Ručienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Seime prastai pasijutusio ir reanimobiliu į Santariškių klinikas išvežto „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nario, parlamentaro Rimo Antano Ručio sveikatos būklė sunki, 15min.lt informavo jo žmona "tvarkietė" advokatė Aušra Ručienė. Pasak jos, Seimas pasielgė mažų mažiausiai negražiai, kad neatsižvelgdamas į politiko sveikatą ir į tai, kad pats R.A.Ručys negalėjo nė pateikti paaiškinimų, antradienį panaikino jo teisinę neliečiamybę.

„Niekas nepagerėjo. Aš apie būklę nekomentuosiu. Galiu pasakyti tik, kad ji yra bloga. Jis taip ir yra gydomas, kaip sunkios būklės žmogus“, – sakė A.Ručienė.

Šešiasdešimtmetis A.R.Ručys blogai pasijuto antradienį Seime, prieš pat jo teisinės neliečiamybės atėmimo svarstymą. Tuomet jis kreipėsi į Seimo medikus, o šie skubiai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. R.A.Ručys dėl širdies ligos buvo pristatytas į Santariškių klinikas. 

Galėjo palaukti, kol pasveiks?

A.Ručienė pripažįsta, kad jos vyro sveikata nebuvo itin gera ir prieš teisėsaugos pernai rudenį pradėtą tyrimą dėl galimo Seimo nario kyšininkavimo. Tačiau šis tyrimas būklę dar labiau pablogino.

„Kai yra visiškas absurdas, o žmogui net niekas nesuteikia teisės gintis, kaip Seimas šiandien, kai net neįsigilinę į situaciją ir neatsižvelgdami į žmogaus būklę net pasiaišinti nedavę rankas Seimo nariai sukilnojo, tai kaip čia galima pasakyti? Apie kokią teisinę valstybę tada kalbame?“ – neslėpė pasidygėjimo A.Ručienė.

Anot jos, Seimas tikrai galėjo palaukti, kol jos vyras pasitaisys, nes jis labai norėjo parlamente papasakoti, kaip viskas buvo iš tikrųjų. 

„Šiandien aš nežinau ką kalbėti. Kad ir apie tuos išpūstus kaltinimus, kaip dabar žurnalistai traktuoja, kad jis paėmė kyšį 100 tūkst. litų, bet kodėl neįvardijama, kas tas kyšis? Tai yra akcija „Pirk dramblį“. Kur tu matei tokią nesąmonę? O visi šneka, rašo, kad tik pakenktų. Kaip jis gali nesijaudinti? Juk jis gyvas žmogus“, – teigė A.Ručienė.

Seimas antradienį atėmė R.A.Ručio teisinę neliečiamybę. Tą padaryti prokurorai prašė dėl to, kad ketina pateikti „tvarkiečiui“ įtariamus kyšininkavimu.

Prokurorų teigimu, tuometis partijos „Tvarka ir teisingumas“ atsakingasis sekretorius, dabartinis Seimo narys R.A.Ručys, 2013 m. veikdamas grupėje su Ervinu Raistenskiu ir Algimantu Juocevičiumi (jis neseniai mirė, – red. past.) ir prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu sukūrė korupcinę schemą, kaip išreklamuoti partiją „Tvarka ir teisingumas“ ir jos pirmininką R.Paksą, o už reklamą atsilyginti per šios politinės jėgos kontroliuojamos Vidaus reikalų ministerijos organizuojamus viešuosius pirkimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min