Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 8d. 17:38 , atnaujinta: 2017 kovo 8d. 18:22

Seimo nariui Kęstučiui Pūkui – kaltinimai seksualiniu priekabiavimu

Kęstutis Pūkas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Kęstutis Pūkas

Seimo narys Kęstutis Pūkas sulaukė kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Tokius kaltinimus politikui žeria merginos, norėjusios tapti jo padėjėjomis, praneša Info TV laida „Info diena“.

Teigiama, kad politikas sau padėjėjos ieškojo pats, o bendraudamas su galima darbuotoja laidė keistas užuominas – domėjosi, ar ji turi antrąją pusę. Be to, susitikimas dėl darbo vyko Seimo viešbutyje, kur parlamentaras norėjo aprodyti savo miegamąjį, gyrė savo lovą, laidė užuominas, kad būtų gerai ant jos pasivolioti.

K.Pūkas atmeta bet kokius kaltinimus ir teigia, kad kandidačių antrosiomis pusėmis domėjosi tik todėl, nes norėjo sužinoti, ar jos galės visą savo laiką paskirti darbui Seime.

„Info diena“ paskelbė slapta filmuotą vaizdo medžiagą, kurioje parlamentaras galimai savo darbuotojai siūlė algą vokelyje – 600 eurų. Jis taip pat žadėjo nupirkti suknelių. Sužinojęs, kad pokalbis dėl darbo buvo filmuojamas, K.Pūkas gynėsi, kad atlyginimo vokelyje nesiūlė.

64 metų K.Pūkas į Seimą išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą. Jis nurodo, kad buvo vedęs 5 kartus. K.Pūkas iš viso turi 9 vaikus. Dabartinė žmona 40 metų Lina Pūkienė, su kuria susituokė 2008 m., rūpinasi K.Pūkui priklausančia regionine televizija ir radijo stotimis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min