TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys A.Rimas bus laidojamas Marijampolėje

Algis Rimas
lrs.lt nuotr. / Algis Rimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį miręs Seimo narys socialdemokratas Algis Rimas ketvirtadienį bus laidojamas Marijampolėje.

Antradienį neeiliniame Seimo valdybos posėdyje sudaryta Valstybinė Seimo nario Algio Rimo laidojimo komisija. Jos vadovu paskirtas parlamento vicepirmininkas A.Rimo partijos bičiulis Česlovas Juršėnas.

Anot Seimo pranešimo, A.Rimo palaikai antradienį 17 val. bus pašarvoti Marijampolės kultūros namuose, kur jis dirbo ne vieną dešimtmetį.

Ketvirtadienį 12 val. karstas bus išnešamas į bažnyčią, po to – į Marijampolės miesto senąsias kapines.

Dėl parlamentaro mirties antradienį užuojautas pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Užuojautoje velionio artimiesiems, kraštiečiams ir kolegoms prezidentė pabrėžė A.Rimo nuopelnus Marijampolės rajonui bei apskričiai.

„Pereinamuoju Lietuvos valstybės atkūrimo laikotarpiu Algis Rimas daug prisidėjo pritaikant Marijampolės rajono bei apskrities ūkį naujiems gyvenimo iššūkiams bei stiprinant Marijampolės krašto gerovę. Krašto žmonių įvertintas ir ne kartą rinktas į aukštus postus mieste, rajone ir apskrityje, Algis Rimas savo veikla pelnė Marijampolės žmonių pasitikėjimą bei paramą ir du kartus buvo išrinktas Seimo nariu vienmandatėje apygardoje“, – rašoma prezidentės užuojautoje.

Anot D.Grybauskaitės, šviesus A.Rimo atminimas ilgai išliks jį pažinojusių ir nuoširdžiai vertinusių žmonių širdyse.

„Velionį pažinojome kaip darbštų, atsakingą ir pareigingą asmenį, kuris Seime dirbo pastarąsias tris kadencijas, septintadalį viso savo gyvenimo – beveik dešimt metų. Toks jis išliks ir jį pažinojusių artimųjų, draugų ir kolegų mintyse ir prisiminimuose“, – užuojautoje A.Rimo artimiesiems, šeimai ir bičiuliams, Lietuvos socialdemokratų partijai rašo I.Degutienė. 

15min.lt primena, kad Seimo narys A.Rimas Gedimino prospekte esančiame parlamento viešbutyje negyvas aptiktas pirmadienio pavakarę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min