Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 01 06, 17:35

Seimo narys Aidas Gedvilas antrą kartą susirgo koronavirusu

Seimo narys, Darbo partijos frakcijos atstovas Aidas Gedvilas antrą kartą susirgo koronavirusu.
Aidas Gedvilas
Aidas Gedvilas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Socialiniuose tinkluose jis rašė, kad yra „linkęs vadinti šią ligą gripu“, tačiau portalui Lrt.lt politikas sakė, kad atliko koronaviruso PGR testą, jis buvo teigiamas.

Portalui Lrt.lt Seimo narys neatskleidė, ar yra pasiskiepijęs nuo COVID-19 ligos.

„Kuo sergu, sunku vertinti; aš esu linkęs vadinti šią ligą gripu, nes mūsų šalyje dabar liko tik viena liga, ir kuo tu besirgtum, visuomet tau diagnozuoja Covidą. Tuo tarpu gripas, kurį žinojau nuo mažų dienų, Lietuvoje jau antri metai kaip dingęs, kas žinoma, yra absurdas. Neneigiu, kad būna ir sunkių ligos formų, tačiau mano turimi natūralūs antikūnai su liga susitvarko puikiai.

Kadangi organizmas yra pratęs kovoti su liga, pagal turimus simptomus – neaukštą temperatūrą ir užkimimą – jaučiuosi puikiai ir tikiuosi, kad taip bus visą ligos periodą. Šiuo metu pagal visas taisykles esu saviizoliacijoje, savo namuose“, – feisbuke rašė Seimo narys.

A.Gedvilas išreiškė susirūpinimą, kad dėl ligos negalės dalyvauti sausio 11 d. neeiliniame Seimo posėdyje ir pranešė sieksiantis, jog būtų sudarytos sąlygos jam posėdyje dalyvauti.

„Pasinaudodamas proga ir norėdamas užkirsti kelią įvairioms interpretacijoms, norėčiau dar kartą pabrėžti, kad aš nesu prieš skiepus, o esu tik už laisvą pasirinkimą, ir prieš prievartą. Kaip rodo paskutinių dienų susirgimo duomenys, skiepai neapsaugo nuo ligos, o sukurtas dirbtinis imunitetas yra daug blogiau už natūralų. Beje, tą pastaruoju metu pripažįsta net valdžia, atsisakiusi po skiepijimo susiformavusį imunitetą antikūnų pavidalu pripažinti kaip pagrindą galimybių pasui gauti“, – feisbuko paskyroje rašė A.Gedvilas.

A.Gedvilas koronavirusu sirgo ir anksčiau – teigiamą testo atsakymą jis gavo 2020 m. lapkričio pabaigoje.

Darbo frakcijos atstovas A.Gedvilas pagarsėjęs kritiška nuomone dėl pandemijos valdymo priemonių

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min