TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Juozas Palionis bus palaidotas Nemajūnų kaimo kapinėse

J.Palionis
„Scanpix“ nuotr. / J.Palionis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tragiškai žuvęs Seimo narys Juozas Palionis Amžinojo poilsio atguls Nemajūnų kaimo kapinėse, laidotuvės vyks ketvirtadienį.

Antradienį 19 val. velionis bus Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Mažojoje salėje (Vytauto g. 35). Laidotuvės vyks ketvirtadienį, karstas bus išnešamas 12 val. Šventos mišios bus aukojamos Nemajūnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje. Velionis bus palaidotas Nemajūnų kaimo kapinėse.

Antradienio plenariniame posėdyje tragiškai žuvusio Seimo nario, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo J.Palionio atminimą tylos minute pagerbė Seimas.

„Tikiu, kad Juozo Palionio neišsenkanti energija ir gera nuotaika, Velionio gražus atminimas visuomet išliks mūsų, taip pat Jo artimųjų, draugų ir visų jį pažinojusių širdyse ir mintyse“, – kviesdama pagerbti parlamentaro atminimą tylos minute sakė Seimo pirmininkė Irena Degutienė.
Anksčiau ryte sušauktame neeiliniame Seimo valdybos posėdyje buvo sudaryta Valstybinė parlamentaro laidojimo komisija.

Komisijoje – Seimo Pirmininko pavaduotojas Česlovas Juršėnas (komisijos pirmininkas), Seimo Pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė, Prienų savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Seimo narė, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja Irena Šiaulienė, Krašto apsaugos ministerijos Protokolo skyriaus vedėja Salvina Taukinaitienė.

Metus Seime bus 140 parlamentarų

Vietoj pirmadienį avarijoje žuvusio socialdemokrato Juozo Palionio kitas Seimo narys nebus renkamas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas 15min.lt patvirtino, kad, pagal įstatymus, nauji rinkimai organizuojami tik tokiu atveju, jei iki planuojamų eilinių Seimo rinkimų, mirus ar pasitraukus vienmandatėje apygardoje išrinktam Seimo nariui, būna likę ne mažiau nei metai.

Seimo rinkimai bus rengiami kitų metų spalio 14 dieną, o J.Palionis žuvo spalio 17-ąją.

Primename, kad Seimo narys socialdemokratas J.Palionis žuvo pirmadienį, kai jo vairuojamas automobilis „Toyota Corolla“, pirminiais duomenimis, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir pateko į kraupią kaktomušą su sunkvežimiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min