TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Karosas prieš degtindarius piketavusiam monsinjorui: „Kaip galite smerkt neragavęs?!“ (nuotraukos, video)

Protestas prie Seimo
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / J.Karosą ir kitus Seimo narius šįryt su plakatu pasitiko monsinjoras A.Svarinskas ir sąjūdininkas A.Budžiūnas (dešinėje).
Šaltinis: 15min
0
A A

Protestuotojų tikslas – užkirsti kelią Seime svarstomam naminės degtinės legalizavimui. Tuo tarpu prie piketuotojų stabtelėjęs parlamentaras socialdemokratas Justinas Karosas monsinjorui linksmai aiškino, kad šis neturi teisės smerkti degtindarių, jei per visą gyvenimą net nėra ragavęs naminukės.

Trečiadienio rytą į darbą einančius Seimo narius pasitiko du piketuotojai – monsinjoras Alfonsas Svarinskas ir Sąjūdžio atstovas Algimantas Budžiūnas.

Garbūs ponai laikė rankose transparantą su šūkiu „Dieve, gelbėk Lietuvą nuo žudikų degtindarių“.

Protestuotojų tikslas – užkirsti kelią Seime svarstomam naminės degtinės legalizavimui.

„Priešas labai išradingas. Blogis labai išradingas. Priešas nori iš vidaus sunaikinti Lietuvą“, – apie tai, kaip supranta valdžios ketinimus legalizuoti naminę degtinę, kalbėjo monsinjoras A.Svarinskas.

Kaip priešiškiausiai prieš mūsų tautą nusiteikusią valstybę jis įvardijo Rusiją. „Tai yra ginklas, kuris naikina Lietuvą! 18 litrų gryno alkoholio per metus vienam žmogui – kur tai matyta?!“ – toliau piktinosi monsinjoras.

Prie piketuotojų stabtelėjęs parlamentaras socialdemokratas Justinas Karosas monsinjorui linksmai aiškino, kad šis neturi teisės smerkti degtindarių, jei per visą gyvenimą net nėra ragavęs naminukės.

A.Svarinskas parlamentarui atšovė, kad alkoholio skonį liudija mėlynos nosys.

Piketuotojams atsisveikinus su parlamentaru, sąjūdininkass A.Budžiūnas liūdnai apibendrino: „Vienas jau balsuoja už tai, kad leisti...“

Piketuotojai 15min.lt sakė, kad politikus jų idėjos ne itin sudomino. Juos pribloškė, kai net nestabtelėjęs pro plakatą praėjo sveikatos apsaugos viceministras Gintaras Valiukonis.

VIDEO: 15min.lt - Monsinjoro Svarinsko ir Seimo nario Karoso ginčas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min