Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas: ne visas pasaulis yra prieš Donaldą Trumpą

Vladimiras Laučius ir Laurynas Kasčiūnas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Vladimiras Laučius ir Laurynas Kasčiūnas
Šaltinis: Lrt.lt
2
A A

Turime priprasti prie to, kad Donaldas Trumpas yra naujasis JAV prezidentas, kuriam mes norėsime prisiskambinti, kai mums grės išorinė grėsmė. Taip naujojo JAV prezidento palaikymo akcijoje prie JAV ambasados kalba Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Ne visas pasaulis yra prieš D.Trumpą, teigia L.Kasčiūnas savo ir bendražygių organizuotoje naujojo JAV prezidento D.Trumpo palaikymo akcijoje.

„JAV išrinko naująjį prezidentą, gerbiame amerikiečių demokratinį apsisprendimą. Turime priprasti prie to, kad tai yra naujasis JAV prezidentas, kuriam mes norėsime prisiskambinti, kai mums grės išorinė grėsmė. Vietoje to, kad talžytume, daužytume ir kritikuotume, ieškokime būdų, kaip prie jo prieiti, sukurti santykius.

Dėl to mes esame čia ir sakome, Lietuvoje yra D.Trumpo draugų, matome Amerikos lyderystę Europoje ir toliau, norime, kad ji ir toliau liktų Europos saugumo garantu, o D.Trumpo kritika NATO dužtų į šipulius ir pakiltume į dar stipresnį strateginės partnerystės lygmenį“, – sako L.Kasčiūnas

Parlamentaras tikina, kad yra svarbu D.Trumpui žinoti, jog mes, sąjungininkai, suprantame jo norą dalytis našta, todėl planuojamas didinti iki 2,5 proc. BVP Lietuvos finansavimas gynybai yra žinia JAV prezidentui, kad esame ne tik sąjungininkai, bet esame pasirengę dalytis našta ir kartu prisiimti atsakomybę už Europos saugumą.

„Esminė žinutė yra tai, kad mes galime jį mėgti, nemėgti, galime būti skirtingų ideologinių orientacijų žmonės, bet turime aiškiai suprasti, kad tai yra Vakarų pasaulio lyderis, šalies vadovas, ir kai mums kils kokia nors grėsmė, mes skambinsime jam, o ne tiems masiniams protestuotojams, kurie protestuoja prieš jį. Manau, reikia baigti chaosą, kuris yra susijęs su jo asmenybe ir kurti normalius politinius santykius.

Mes pernelyg daug investavome į Hillary Clinton aplinką, galvojome, kad ji laimės tuos rinkimus ir tai yra mūsų didžioji klaida. Investuoti diplomatiškai į poną Trumpą pradėjome per vėlai“, – pažymi politikas.

Palaikymo akcijoje dalyvavo ir visuomeninio transliuotojo LRT interneto portalo lrt.lt vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min