Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Mantas Varaška pasitraukė iš Seimo TS-LKD frakcijos

Mantas Varaška
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Mantas Varaška
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo narys Mantas Varaška išplatino pranešimą, kuriame paaiškina savo sprendimą trauktis iš Seimo TS-LKD frakcijos gretų.

Pranešime politikas rašo, kad 2011 m. kovo mėnesį sutarė bendradarbiauti su TS-LKD frakcija Seime. Į ją jis sakosi atėjęs viduje apsisprendęs ir neprašydamas jokios naudos ar politinių pareigų. Drauge buvo sutarta siekti ir bendros valdančiosios daugumos Kazlų Rūdos savivaldybės taryboje. Šis susitarimas buvo įgyvendintas po kelių mėnesių,  vietos TS-LKD tarybos narius pakviečiant į valdančiąją koaliciją.

„Deja, 2012 m. balandžio 18 d. šios partijos atstovai inicijavo mano politinių bendraminčių – Jaunosios Sūduvos tarybos narių pašalinimą iš valdančiosios daugumos. Taip jie „atsidėkojo“ už prieš metus suteiktą galimybę dirbti drauge“, – rašoma M.Varaškos pranešime.

„TS-LKD politikų išduotiems ilgamečiams mano visuomeninės ir politinės veiklos kolegoms reiškiu pagarbą ir palaikymą. Manydamas jog  TS-LKD partijos savivaldybių skyriai yra ne savarankiški, o vienos politinės organizacijos dariniai, nutraukiu bendradarbiavimą su šios partijos frakcija Seime“, – teigia M.Varaška.

M.Varaška į TS-LKD frakciją atėjo Seimo „Vienos Lietuvos“ frakcijos, prieš tai buvo Tautos prisikėlimo partijos frakcijoje.

TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma kolegai padėkojo už bendradarbiavimą ir palinkėjo sėkmės tolesnėje karjeroje. TS-LKD frakcijos seniūnas sakė tikįs, kad M.Varaška palaikys sprendžiant valstybei svarbius strateginius klausimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min