Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys susirūpino valdininkėmis – krepšinio sirgalėmis

Gruzinai šiame čempionate turi gausią palaikymo komandą.
A.Venskaus nuotr. / Klaipėdos valdininkės darbo metu ėjo stebėti krepšinio varžybų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Seimo narys Evaldas Jurkevičius kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorę Juditą Simonavičiūtę dėl uostamiesčio tarnautojų Aldonos Špučienės, Rūtos Kambaraitės ir Janinos Asadauskienės galimo aplaidumo darbe.

Tiesioginė vadovė privalės paaiškinti, kokias konkrečiai pavestas funkcijas rugpjūčio 31 d. nuo 15.30 val. sporto ir pramogų komplekse per krepšinio varžybas tarp Belgijos ir Gruzijos rinktinių vykdė net  trys aukštas pareigas užimančios tarnautojos.

„Mano nuomone, šios savivaldybės darbuotojos šiurkščiai pažeidė Valstybės tarnybos įstatymo 15 straipsnį, naudodamos tarnybos darbo laiką kitiems tikslams, kurie nėra suderinami su jų tiesioginių pareigų vykdymu finansų ir sveikatos apsaugos srityse“, – sakė E.Jurkevičius.

Reikia pripažinti, kad situacija uostamiesčio savivaldybėje jau ne pirmą kartą kelia nerimą. Kaip pastebi politikas, savivaldybės administracijoje įsivyravo privilegijų saviems ir abejingumo paprastiems žmonėms atmosfera. „Sulaukiu šūsnies gyventojų skundų dėl savivaldybės tarnautojų neetiško elgesio ir nesuteikiamos reikalingos informacijos“, – teigia jis pranešime spaudai.

Anot E.Jurkevičiaus, tai rimtas signalas savivaldybės vadovybei, juk pagal tai, kaip profesionaliai ir etiškai atskiri valstybės tarnautojai atlieka savo darbą, formuojasi nuomonė apie visą krašto valdymą. Todėl atsakomybę dėl valstybės tarnautojų pareigingumo turime jausti visi – ir patys tarnautojai, ir vadovai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min