Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 12:19

Seimo narys V.Simulikas prisidėjo prie TPP frakcijos

Valerijus Simulik
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Valerijus Simulikas

Seimo narys, socialliberalas Valerijus Simulikas antradienį prisidėjo prie TPP frakcijos Seime.

V.Simulikas teigė gavęs TPP frakcijos seniūno L.Diniaus kvietimą prisidėti prie frakcijos ir taip sustiprinti atstovavimą Seimo centro politinėms jėgoms, teigiama pranešime spaudai.

„Mano partinis ir politinis statusas nėra ir nebus kvestionuojamas. Prisijungdamas prie šios frakcijos galėsiu geriau atstovauti mane išrinkusiems Šiaulių miesto rinkėjams. Be to, frakcija įsipareigoja atsižvelgti į socialliberalų pasiūlymus ir teikiamas įstatymų pataisas“, – teigia Seimo narys.

„Seimo nario mandatas yra laisvas, jis pats sprendžia, kaip geriau vykdyti jį išrinkusių gyventojų valią, todėl socialliberalai neprieštarauja Valerijaus apsisprendimui prisidėti prie TPP frakcijos. Tačiau tai jokiu būdu nepakeis mūsų opozicinio statuso“, – teigia A.Paulauskas.

Pasak jo, Naujoji sąjunga Vyriausybės politiką bei darbą vertina labai neigiamai: mokesčių kėlimas, žmonių socialinės padėties bloginimas bei ekonomikos variklio – verslo – žlugdymas turės ilgalaikių neigiamų padarinių Lietuvai ir jos žmonėms.

„Naujoji sąjunga visada siekė, kad valdžia visų pirma, o ypač krizės metu, rūpintųsi žmogumi, piliečiu, o ne balansais, kriterijais, ar biudžeto eilutėmis, – teigia A.Paulauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min