Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 26d. 17:47

Seimo narys Vitalijus Gailius: mane seka jau dvejus metus

Vitalijus Gailius
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Vitalijus Gailius

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius tvirtina, kad yra sekamas pastaruosius dvejus metus. Anot politiko, tai daroma demonstratyviai.

„Laisvosios bangos“ tiesioginėje laidoje „Iš esmės“ dalyvavęs V.Gailius teigė, kad ir pakeliui į studiją buvo sekamas.

Pasak jo, tai buvęs ne pavienis „nuotykis“, o jo pastarųjų dvejų metų gyvenimo kasdienybė – labai „neprofesionalus ir neatsakingas“ jo sekimas.

„Aš identifikavau tą asmenį. Jis, supratęs, kad aš jį pastebėjau, nubėgo jūsų kiemais“, – pasakė V.Gailius tiesioginiame eteryje.

„Tą kompetenciją lavinau dvidešimt metų, – kalbėjo Seimo narys apie savo gebėjimą pastebėti išorinį sekimą, – ir pats tą darbą dirbau, tik daug profesionaliau. Aš dirbau kriminalinėje policijoje, organizuoto nusikalstamumo tyrimo padaliniuose. Viena iš funkcijų ir yra – opertyvinė veikla, nustatant organizuoto nusikalstamumo apraiškas ir užkardant apraiškas Lietuvoje. Taigi, aš turiu patirtį“.

V.Gailius „Laisvajai bangai“ sakė, kad parodomasis sekimas, – kada asmeniui leidžiama suprasti, kad jis sekamas, – gali būti atliekamas ir verslo struktūrų užsakymu: „Man yra žinoma apie tai, kad Vilniuje, Klaipėdoje yra pareigūnų, kurie laisvalaikiu už pinigus, už piniginius vienetus nemažus tą funkciją teikia, tą paslaugą teikia įvairiems atstovams“.

V.Gailius teigė, kad Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Gediminas Grina, supažindindamas su V.Galiaus patikrinimo poligrafu medžiaga kelis aukštus pareigūnus, pažeidė Tyrimo poligrafu ir Valstybinių paslapčių įstatymus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min