Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Zasčiurinskas šildosi atskirai ir pykdo kaimynus

Mečislovas Zasčiurinskas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mečislovas Zasčiurinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo nario kauniečio Mečislovo Zasčiurinsko namo kaimynai nesėkmingai bando prispausti šį politiką, kuris be jų sutikimo savo bute įsirengė atskirą šildymą.

Darbo partijos vicepirmininkas atskirą šildymą įsirengė savo bute, esančiame pačiame Kauno centre, E.Ožeškienės gatvėje. Patalpoms šildyti naudojama centralizuotai tiekiama šilumos energija.

Jis elgiasi kaip žmogus, kuris įsivaizduoja turįs išskirtinių galių ir teisių, – apie M.Zasčiurinską kalbėjo jo kaimynė Erika Drungytė.Šildymo lygį galintis reguliuoti politikas už paslaugą moka 2–3 kartus mažiau negu kiti namo gyventojai. Jiems niekaip nepavyksta priversti M.Zasčiurinsko mokėti už bendrų patalpų šildymą, rašo „Lietuvos rytas“.

Bendrovėje „Kauno energija“ M.Zasčiurinskas 2005 metais gavo technines sąlygas šilumos įrenginių remontui. Darbai buvo atlikti 2007 metais. Tačiau Valstybinės energetikos inspekcijos (VEI) Kauno padalinio vyresnysis inspektorius Juozas Krasauskas teigia, kad parlamentaro bute buvo atliktas ne remontas, o rekonstrukcija.

M.Zasčiurinskas bute įsirengė atskirą šilumos apskaitos prietaisą ir pats gali reguliuoti šilumos lygį bute, o tokiems darbams atlikti jis privalėjo gauti visų namo gyventojų sutikimą, pasamdyti atestuotą įmonę darbams atlikti ir gauti VEI inspektorių pažymą., kad sistema atitinka reikalavimus. VEI tokio dokumento nėra išdavusi, todėl šilumos mazgo rekonstrukcija nėra įteisinta.

„Jis elgiasi kaip žmogus, kuris įsivaizduoja turįs išskirtinių galių ir teisių“, – apie M.Zasčiurinską „Lietuvos rytui“ kalbėjo jo kaimynė Erika Drungytė.

Namo gyventojai rašė skundą po skundo, bet nieko nepešė. Kaimynai politiką apskundė ir Seimo etikos sargams. Kauniečiai tvirtina, kad M.Zasčiurinskas vienas karaliauja namo kieme – neleidžia kitiems statyti savo automobilių.

Bet Seimo komisija, kuriai priklauso ir M.Zasčiurinskas, nusprendė skundo netirti, patarusi kaimynams santykius aiškintis teismuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min