Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 13d. 15:58

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas išvyksta į JAV

Vydas Gedvilas
Luko Balandžio nuotr. / Vydas Gedvilas

Seimo vadovas Vydas Gedvilas kartu su vicepirmininkais Vytautu Gapšiu, Petru Auštrevičiumi bei Gediminu Kirkilu ir parlamentaru Emanueliu Zingeriu šeštadienį išvyksta su darbo vizitu į JAV. Delegacija vizito metu lankysis Vašingtone, Viljamsporte ir Čikagoje.

Vizitą Seimo nariai pradės susitikimu su Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadovybe, dalyvaus Nacionalinės gvardijos ir Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimo 20-mečio minėjime, rašoma pranešime spaudai. Taip pat suplanuotas susitikimas su Pensilvanijos valstijos universiteto programos „Penn State Extension“ komanda. Su jais politikai aptars skalūninių dujų gavybos klausimus, apžiūrės skalūninių dujų gavybos vietas.

V.Gedvilas susitiks su Kongreso pirmininku Johnu Boehneriu, Senato daugumos lyderio pavaduotoju Richardu Durbinu, Kongreso Baltijos draugų grupės pirmininkais Johnu Shimkumi ir Adamu Schiffu, Valstybės departamento atstovu, JAV ir Lietuvos verslo tarybos nariais.

Seimo delegacija dalyvaus Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai skirtos interaktyvios UNESCO parodos „Lietuva pašto siuntoje“ atidaryme Pasaulio banke, Vilniaus geto likvidavimo 70-mečiui paminėti skirtame renginyje Lietuvos Respublikos ambasadoje JAV.

Rugsėjo 18 d. V.Gedvilas JAV Kongrese dalyvaus Demokratinių bendrijų Parlamentinio forumo atidaryme ir renginyje Europos institute Rytų partnerystės tema.

Čikagoje jis lankysis Pasaulio lietuvių centre, susitiks su Lietuvių verslo tarybos nariais ir JAV lietuviais verslininkais, dalyvaus Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai paminėti skirtame renginyje bei Dariaus ir Girėno skrydžio atminimo lentos atidengimo iškilmėse.

Į Lietuvą delegacija grįš rugsėjo 21-ąją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min