Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 11:04

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas: raginame neatstumti Ukrainos nuo Europos Sąjungos

Vydas Gedvilas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vydas Gedvilas

Pirmadienį Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas susitiko su Prancūzijos Europos reikalų ministru Tijari Repantenu bei aptarė aktualius Europos Sąjungos darbotvarkės klausimus.

Seimo pirmininkas pabrėžė energetinės nepriklausomybės ir glaudesnės Rytų partnerystės svarbą. „Kai kalbame apie asociacijos sutartį su narystės ES siekiančia Ukraina, turime suvokti, jog nevalia atgręžti nugaros šiai ir kitoms šalims, kurios aiškiai rodo norą bendrauti ir bendradarbiauti. Tačiau akivaizdu, kad tokioms valstybėms prieš tai būtina atlikti daug namų darbų tam, kad jos atitiktų vertybes, kurių pagrindu sukurta pati ES“, – sakė V. Gedvilas.

Jis taip pat išreiškė viltį, kad Prancūzija išreikš paramą Lietuvos kandidatūrai Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje.

Prancūzijos Europos reikalų ministras akcentavo gerus ilgamečius abiejų šalių santykius, taip pat patikino, jog Prancūzija rems Lietuvą per visą pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpį. T. Repantenas pabrėžė, jog šis pusmetis bus labai svarbus visoms Sąjungos narėms.

„Ypatingai išskirčiau laukiančius sprendimus dėl ES biudžeto, taip pat jaunimo nedarbo problemą, energetikos infrastruktūros plėtrą, kas svarbu visoms be išimties Sąjungos narėms“, – kalbėjo T. Repantenas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min