TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo Pirmininkė ir NATO Parlamentinės Asamblėjos Prezidentas: mums tenka svarbi misija supažindinti visuomenę su NATO veikla

Irena Degutienė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Irena Degutienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė mano, kad politikams ir Vyriausybei tenka svarbi misija – supažindinti visuomenę su NATO veikla ir siekti žmonių pritarimo NATO vykdomoms misijoms.

Tokią poziciją parlamento vadovė išsakė susitikusi su NATO Parlamentinės Asamblėjos Prezidentu dr. Karlu Lamersu ir Generaliniu sekretoriumi Deividu Hobsu. 

„Paprastas Lietuvos žmogus sunkiai supranta NATO vaidmenį, todėl politikams ir Vyriausybei tenka svarbi misija – suprantamai pristatyti ir paaiškinti jiems NATO vaidmenį ir darbus. Prieš Lietuvai stojant į NATO tokių bandymų būta, tačiau dabar tokiam darbui skiriama per mažai dėmesio“, – sakė I.Degutienė.

Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad daugiau dėmesio turėtų būti skiriama ir kitų tarptautinių organizacijų, kurių veikloje Lietuva dalyvauja, pristatymui ir jų veiklos paaiškinimui suprantama kiekvienam žmogui kalba.

NATO Parlamentinės Asamblėjos Prezidentas pažymėjo esantis įsitikinęs, kad būtent paprastų žmonių supažindinimui su NATO turi būti skiriamas didžiausias dėmesys.

„Dabar dažniausiai NATO vardas siejamas su karinėmis misijomis, tačiau šios organizacijos veikla apima daug daugiau. Todėl turime skirti daug daugiau dėmesio šios veiklos pristatymui ir siekti visuomenės palaikymo NATO vykdomoms misijoms“, – sakė K.Lamersas ir pažymėjo tokią poziciją pristatysiantis šiandien Lietuvos Seime ir per vizitus į kitas NATO valstybes.

Seimo Pirmininkė susitikime taip pat pabrėžė, kad šiandien vieni iš svarbiausių Lietuvos tikslų yra visavertė integracija į NATO politines ir gynybines struktūras bei užsitikrinimas, kad sprendimai nebūtų priimami „mažųjų“ valstybių sąskaita.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min