Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 6d. 10:59

Irena Degutienė dalyvaus neeiliniame trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamentinės asamblėjos prezidiumo posėdyje

Irena Degutienė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Irena Degutienė

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė kitą savaitę (2011 m. gegužės 9–10 dienomis) dalyvaus neeiliniame trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamentinės asamblėjos prezidiumo posėdyje Europos Parlamente Strasbūre ir lankysis Varšuvoje.

2011 m. gegužės 10 d. Strasbūre rengiamame posėdyje dalyvaus ne tik trijų valstybių parlamentų pirmininkai, bet ir Europos Parlamento vadovas Ježis Buzekas bei Europos Parlamento nariai.

Dar šių metų vasario mėnesį įvykusiame Lietuvos ir Ukrainos parlamentų pirmininkų susitikime buvo sutarta, kad posėdis bus skirtas pirmosios Konstitucijos Europoje – 1791 m. gegužės 3 d. Konstitucijos – 220-osioms metinėms paminėti ir jame būtų kalbama ne tik apie politinius ir ekonominius klausimus, bet ir svarstomi vertybiniai Europos pamatai bei diskutuojama apie europietiškąją tapatybę.

Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamentų vadovai antradienį taip pat stebės EP plenarinį posėdį ir susitiks su Europos Komisijos nariu, atsakingu už finansinį programavimą ir biudžetą, Algirdu Gediminu Šemeta, kuris pristatys energijos apmokestinimo reformos direktyvą.

Pirmadienį, gegužės 9 d., vykdama į Strasbūrą, Seimo Pirmininkė I.Degutienė sustos Varšuvoje, kur Lietuvos Respublikos ambasadoje susitiks su Didžiojo Seimo palikuonių organizacijos vadovais, apžiūrės Kordegardo galerijoje eksponuojamą 1791 m. gegužės 3 d. Konstitucijos dokumentų parodą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min