Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo pirmininkė Irena Degutienė užjaučia dėl Kęstučio Čilinsko mirties

Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Pirmininkė I. Degutienė pareiškė užuojautą dėl žmogaus teisių gynėjo ir advokato K. Čilinsko netekties

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė savo ir viso Seimo vardu pareiškė užuojautą dėl žinomo visuomenės veikėjo, žmogaus teisių gynėjo, buvusio Seimo nario, advokato Kęstučio Čilinsko mirties..

„Velionis buvo iš tų drąsių Lietuvos visuomenės žmonių, kurie, nesivaikydami naudos nei populiarumo, imdavosi sunkių ir nedėkingų darbų tiek profesinėje, tiek ir politinėje ar visuomeninėje veikloje. Beje, šviesaus atminimo Kęstučio Čilinsko atveju tai dažniausiai sutapdavo – ne kartą galėjome įsitikinti, kad savo išskirtines teisininko žinias ir gilią patirtį jis naudojo gindamas ne partijas ar interesų grupes, o žmones, jų teises, viešąjį interesą. Šios pastangos Kęstutį Čilinską atvedė į Žmogaus teisių stebėjimo institutą, į Jungtinį Demokratinį judėjimą. Šias nuostatas kaip svarbiausią vertybę Kęstutis Čilinskas skiepijo savo studentams, kolegoms, visiems šalia esantiems. Ši laikysena ir moralinis principingumas Velioniui pelnė daugybės žmonių pagarbą ir nuoširdų dėkingumą“, – užuojautoje rašo I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė pabrėžia, kad Velionio atsakomybė, žmogiškasis solidarumas ir profesinis rūpestis, ne vienam žmogui padėję patikėti teisingumu ir žmogiškumu, šiandien kartu su šilčiausiais žodžiais grįžta kaip didžiausio dėkingumo ir nuoširdžios pagarbos ženklas pačiam Kęstučiui Čilinskui ir Jo šviesiam atminimui.

„Nuoširdžiai prie jų prisidedu ir reiškiu nuoširdžiausią užuojautą Velionio artimiesiems ir šeimai, bičiuliams ir kolegoms, visiems, kuriuos nuliūdino ir prislėgė ši skaudi ir netikėta žinia“, – rašo I. Degutienė.

Seimo Pirmininkės sekretoriatas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min