Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 kovo 14d. 19:59

Seimo posėdžio metu gyvūnėlius apžiūrinėjęs A.S.Nausėda: atsiprašau, mane domina politika

Alfredas Stasys Nausėda
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Alfredas Stasys Nausėda
Ketvirtadienį Seime vykusios Vyriausybės valandos metu 15min fotografas užfiksavo, kaip Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Alfredas Stasys Nausėda pirštu brauko planšetę ir socialiniame tinkle „Facebook“ žiūrinėja naminių gyvūnėlių, politinio pobūdžio paveiksliukus. Komentuodamas savo elgesį, parlamentaras prašė jo nesureikšminti, atsiprašė, teigė, kad jei ne rinkimai, planšetę išmestų. Su A.S.Nausėda 15min aptarė ir aplinkos ministro klausimą.

Iš pradžių klausiamas, kodėl Seimo posėdžio metu varto katinėlių, papūgėlių nuotraukas, A.S.Nausėda tikino, kad tai darė prabėgom.

„Šiaip norėjau pasižiūrėti Šilutės rinkimų naujienas. Aš juos prabėgau, matyt, tuo tarpu pataikėt. Žinot, ten yra įdėta visokio šlamšto. Manęs nei papūgėlės, nei mados nedomina. Mane domina politiniai dalykai ir aš būtent jų ieškojau. Labai atsiprašau, kad taip pasitaikė“, – kalbėjo Seimo narys, vykstantis į Šilutę, kur žada balsuoti savivaldos rinkimuose.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alfredas Stasys Nausėda Seimo posėdžio metu
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alfredas Stasys Nausėda Seimo posėdžio metu

Galbūt ir esu nusikaltęs, labai atsiprašau.

„Galbūt ir esu nusikaltęs, labai atsiprašau, – pridūrė A.S.Nausėda ir pajuokavo, – jei ne rinkimai, išvis planšetę išmesčiau.“

Seime atstovauja šilutiškiams

Šis Seimo narys į nacionalinės žiniasklaidos akiratį patenka retai, tačiau, anot A.S.Nausėdos, jis pakankamai dėmesio sulaukia regione.

„Aš kai namuose esu, praktiškai nėra savaitės, kai su žiniasklaida nebendraučiau ar kažkokių naujienų neaptarinėčiau. Nacionalinė žiniasklaida manęs pasigedo tada, kai užpernai turėjau insultą ir daugiau kaip pusę metų nesirodžiau“, – pasakojo politikas.

Atkreipdamas dėmesį į tai, kad į parlamentą vienmandatėje Šilutės apygardoje jį išrinko šilutiškiai, A.S.Nausėda Seime sakė ginantis jų interesus, dirbantis su žemės ūkio, aplinkosaugos problemų klausimais.

Seimo narys sakė esantis aktyvus Kaimo reikalų komiteto narys, bendraujantis su mokslininkais, krašto žemdirbiais, įmonių vadovais, darbuotojais.

Aplinkos ministru matytų K.Mažeiką

„Premjero dėka atsirado estakada į Rusnę, bet kaimuose, kur gyvena žmonės, problemų neišsprendžia. Žemės ūkio reikalai ir aplinkosaugos kertasi. Turim trinties, reikia daug ką įrodyti. Norėtųsi, kad mūsų Aplinkos komitetas atvažiuotų į Šilutę, pamatytų [...], kad nebekertam krūmų, augančių kanaluose, pylimų niekur nebevalom“, – vardijo politikas.

Šilutės rajono gyventojai, kaip ir Rusnės, kurioje gegužę jau turėtų būti pastatyta estakada, kiekvienais metais susiduria su potvyniais. Nuo jų neapsaugo net ir pamario krašte supilami pylimai.

Teiraujantis, kaip vertina tai, kad daugiau nei tris mėnesius Lietuva gyvena be nuolatinio aplinkos ministro, A.S.Nausėda teigė, kad tai – laikinas dalykas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kęstutis Mažeika
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kęstutis Mažeika

„Džiaugiuosi [Aplinkos apsaugos] komiteto pirmininku Kęstučiu Mažeika [...]. Tai yra labai kvalifikuotas, labai puikus žmogus, viską paskaičiuojantis, mąstantis“, – dėstė „valstietis“ ir į klausimą, ar jis asmeniškai matytų Marijampolės mero posto siekiantį K.Mažeiką aplinkos ministru, atsakė teigiamai.

Į komandiruotes nevyksta

„Jeigu jis neišeis į Marijampolės merus. Informacijos stoka gimdo nepasitikėjimą. Šiuo atveju prieš porą metų man teko jį lydėti į Šilutės kraštus, daug ką mes aptarėme, daug ką planavome daryti. Bet atsitiko situacija su ministru, kad šitaip išėjo“, – apgailestavo A.S.Nausėda.

2016 metais jis į Seimą buvo išrinktas pirmą kartą. A.S.Nausėda Seime priklauso Kaimo reikalų komitetui ir Migracijos komisijai. Nuo kadencijos pradžios jis nedalyvavo nė vienoje komandiruotėje ar kelionėje, neparengė nė vieno pranešimo žiniasklaidai, Seimo svetainėje neskelbė informacijos apie susitikimus su rinkėjais.

Kartu su kitais Seimo nariais politikas yra registravęs 22 įstatymo projektus, nė vieno neteikė asmeniškai. Su registruotais teisės aktais, kuriuos pasirašė ir A.S.Nausėda, galite susipažinti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min