Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo restoranas virs greito aptarnavimo kavine

Kur greitai turės valgyti Seimo nariai, neaišku.
„Scanpix“ nuotr. / Seimo rūmuose neliks restorano.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo rudens Seimo rūmuose neliks restorano – jį pakeis greito aptarnavimo kavinė, rašo „Lietuvos žinios“.

Anot dienraščio, tai, kad neliks restorano, parlamentarams gali sutrukdyti vėl leisti prekiauti čia alkoholiniais gėrimais, ko esą norėtų kai kurie Seimo nariai ir maitinimo paslaugas teikiantys verslininkai.

Prekiauti alkoholiu Seime uždrausta parlamentui vadovavusio Arūno Valinsko iniciatyva.

Seime maitinimo paslaugas teikianti bendrovė „Smulkus urmas“ dar vasaros pradžioje buvo pareiškusi norą trauktis iš parlamento rūmų. Aiškinta, kad atsisakyti veiklos Seime verslininkus paskatino esą per dideli nuomos bei komunaliniai mokesčiai ir pernelyg mažas pelnas. Viena iš priežasčių, lemianti tokią padėtį, – draudimas Seime prekiauti alkoholiniais gėrimais. 

Tačiau Seimo kanclerio pavaduotojas Gedeminas Aleksonis šią savaitę patikino, kad „Smulkus urmas“ parlamente pasilieka.

„Šiuo metu vyksta rekonstrukcijos darbai, todėl pirmuosiuose Seimo rūmuose atsisakoma kai kurių buvusių maitinimo patalpų, taip proporcingai mažėja ir nuomos kaina maitinimo bendrovei“, – sakė jis.

Pirmuosiuose Seimo rūmuose pagal numatytą rekonstrukcijos projektą senas virtuves pakeis darbo kabinetai, o konditerijos cechuose bus įrengti įvairūs komunikacijų mazgai.

Anot G.Aleksonio, nuo rudens Seime ir toliau liks antrųjų rūmų kavinė ir bufetas pirmuosiuose rūmuose, tačiau trečiuosiuose rūmuose esantis restoranas bus paverstas greito aptarnavimo kavine, o dabartinės valgyklos salė bus naudojama per įvairių parodų atidarymą ir susitikimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min