Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo rinkimai Klaipėdoje: ūsai ant plakatų, uždažyti veidai ir antiagitaciniai skelbimai

Klaipėdoje, netoli savivaldybės, kur iš anksto balsuojama Seimo rinkimuose, iškabinti antiagitaciniai plakatai.
Klaipėdoje, netoli savivaldybės, kur iš anksto balsuojama Seimo rinkimuose, iškabinti antiagitaciniai plakatai.
Šaltinis: 15min
2
A A

Šiuose Seimo rinkimuose iš anksto Klaipėdoje jau balsavo rekordiškai daug – per 3200 rinkėjų. Komisiją jau pasiekė ir pranešimai apie galimus pažeidimus. Tiesa, dažniausiai skundėsi patys kandidatai.

„Rinkimų aktyvumas balsuojant iš anksto – rekordinis. Vargu ar kada buvo rinkimų Klaipėdoje, kad būtų tokios eilės. Štai 17-tą valandą matome, kad iš anksto jau yra balsavę per 3200 rinkėjų“, – teigė Danės rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Kęstutis Dubickas.

Anot jo, balsuoti atėję žmonės pasakoja apie įtarimus sukėlusius kandidatų reklaminius automobilius, plakatus. Klausia, ar galima tokia reklama.

Ketvirtadienio popietę šalia rekonstruojamo Valstybinės mokesčių inspekcijos pastato Liepų gatvėje atsirado plakatai, kuriuose aiškiai nukreipiama nebalsuoti už vieną partiją.

„Iki rinkimų vietos yra daugiau nei 50 metrų, todėl pažeidimo mes nematome. Net neįsivaizduojame, kas čia taip galėjo pasielgti“, – teigė K.Dubickas.

Liberalai, pamatę, kad aktyviai raginama balsuoti prieš jų partiją, jau kreipėsi į vietos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių ir klausė, ar buvo duotas leidimas iškabinti tokius plakatus. Iš viso ant tvoros pakabinta keliolika plakatų, raginančių nebūti abejingais ir balsuoti, bet kartu pasirinkti „nekorumpuotas“ partijas ir jokiu būdu neprileisti liberalų prie „lovio“.

„Iš tų pačių liberalų gavome skundų, kad Valstiečių ir žaliųjų partijos lipdukai klijuojami ant jų plakatų ir taip niokojamas turtas. Taip pat gavome pranešimą, kad vieno liberalo plakatas buvo išterliotas raudonais dažais. Jis apie turto suniokojimą informavo ir policijos pareigūnus“, – pasakojo rinkimų apygardos politinės stebėsenos grupės vadovas Adolfas Gritėnas.

Sulaukta ir pranešimų, kad kažkas mieste vienam Valstiečių ir žaliųjų partijos nariui pripiešė ūsus.

„Savotiškas vaikų žaidimas“, – reziumavo K.Dubickas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min