Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 6d. 10:16

R.Žemaitaitis stojo į eilę balsuoti iš anksto: „10 Seimo narių būtų labai didelė šitos partijos pergalė“

Seimo narys, partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis Seimo rinkimuose balsavo iš anksto Lukiškių aikštėje esančiame punkte. Jis gerokai nustebo pamatęs, kad laukiančiųjų balsuoti eilė apsukusi visą aikštę, tačiau sąžiningai stojo į eilės galą.

R.Žemaitaitis prieš balsavimą kalbėdamas su žurnalistais sakė, kad tikisi permainų.

„Tikiuosi labai aktyvių žmonių, kad nebijos COVID, nebijos užsidarymo. Ir, matyt, tai yra tas lūžis, lemiamas taškas, kad po ketverių metų tie konfliktai, kurie vyksta tarp dviejų politinių partijų, šituo balsavimu bus išspręsti, parodys, kas ateinančius ketverius metus toliau vadovaus Vyriausybei, kas bus valdančiosios daugumos lyderiai ir ar mes turėsime ramybę Lietuvoje, ar dar ketverius metus tos dvi politinės partijos toliau pjausis tarp savęs“, – kalbėjo partijos „Laisvė ir teisingumas“ lyderis.

Jo teigimu, partija džiaugsis surinkusi 5,5 proc.–6 proc. balsų, tai esą bus labai didelė pergalė: „Jeigu pagal sąrašą 6, dar 4–5 vienmandatininkai, 10 Seimo narių būtų labai didelė šitos partijos pergalė.“

R.Žemaitaitis norėtų tikėti, kad Lietuvą po rinkimų valdys centro dešinės koalicija. Paklaustas, ar matytų savo partiją kairiųjų politinių jėgų koalicijoje, jis teigė, jog matyti būtų galima, jeigu neliktų tam tikrų dabar vyraujančių nuostatų, kurias R.Žemaitaitis įvardijo kaip ydingą socialinę politiką.

„Pinigai neskiriami žmonių darbo vietų kūrimui, o kaip tik – nedarbo formavimui, tą parodė paskutinis pašalpų dalijimas, kaip nuo 7,5 proc. mes turime 14 proc. Tai savivaldybės nesurenka GPM, tokia kaip Šilalės savivaldybė nesurenka beveik dviejų milijonų, vien todėl, kad bedarbių skaičius didėja. Aš manau, jeigu atsisakius šitų dalykų, būtų galima kalbėtis.

Ar mes turėsime ramybę Lietuvoje, ar dar ketverius metus tos dvi politinės partijos toliau pjausis tarp savęs.

Būtų galima kalbėtis, jeigu sveikatos apsaugos ministras būtų kitas žmogus ir galų gale leistų žmonėms gydytis, būtų gydymo prieinamumas, o ne priešingai kaip dabar, nes, atrodytų, kairiųjų politika, o elgiasi kaip dešinieji ir žmogus, kuris nori gauti atitinkamą gydymą, jo negali gauti“, – kalbėjo R.Žemaitaitis.

Rinkimų agitacija, jo teigimu, nebuvo arši, nes to neleidžia įstatymai, jeigu teisės aktai būtų kitokie, tuomet esą ir kandidatai geriau atsiskleistų.

Pirmasis Seimo rinkimų turas vyks sekmadienį, spalio 11 d. Dėl COVID-19 pandemijos išankstinis balsavimas šiemet kitoks – prasidėjo pirmadienį ir truks keturias dienas, balsavimo vietų daugiau, jų įrengta ir lauke.

Baiminantis didelių žmonių srautų, Vilniuje išankstinis balsavimas organizuojamas ne tik savivaldybės pastate Konstitucijos prospekte, bet dar trijose vietose: A.Sacharovo aikštėje, adresu Saulėtekio al. 26 ir Lukiškių aikštėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min